Neler Yeni

Kredi kartı limitinin 2 katı alışveriş yapmak?

Archend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rohat İNANÇ
Ziraat bankasında 10 bin TL limitim var. ama 18 bin TL'lik harcama yapmam gerekiyor. Bankayı limiti arttırmak için aradığımda düzenli ödenirse artar demişti. Ama şöyle bir şey varmış limitinin üzerinde taksitli alışveriş
yapılamıyormuş. Sağda solda insanlar ziraat bankası limitinin 2 katına kadar harcamaya izin veriyor dediler doğru mu?

şahin doğan

80+ Platinum
Doğru değil.

Peak2Core

80+
Ziraat bankasında 10 bin TL limitim var. ama 18 bin TL'lik harcama yapmam gerekiyor. Bankayı limiti arttırmak için aradığımda düzenli ödenirse artar demişti. Ama şöyle bir şey varmış limitinin üzerinde taksitli alışveriş
yapılamıyormuş. Sağda solda insanlar ziraat bankası limitinin 2 katına kadar harcamaya izin veriyor dediler doğru mu?
doğru değil. limitin dahilinde harcama yapabilirsin.

donanimci98

80+ Bronze
limitin üstünde harcama yapamazsın zaten. iki katı harcama meselesi de şu. limitin 10 bin iken dışarıdan 8 bin ödersen o anki karta limitine +8 bin eklenir. 18 bin liralık harcama yapabilirsin. ama kart limitin 10 bin kalır yine. onda da 2 katından fazlasını yapamıyorsun. bankadan bankaya değişebilir.

Archend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rohat İNANÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
limit 10 bin TL ise o kadar mı harcama yapmalıyım anladım teşekkürler

TİTAN.

80+ Platinum
Doğru değil

Archend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rohat İNANÇ
limitin üstünde harcama yapamazsın zaten. iki katı harcama meselesi de şu. limitin 10 bin iken dışarıdan 8 bin ödersen o anki karta limitine +8 bin eklenir. 18 bin liralık harcama yapabilirsin. ama kart limitin 10 bin kalır yine. onda da 2 katından fazlasını yapamıyorsun. bankadan bankaya değişebilir.
kredi kartına nakit yüklersem mi 18 bin tl oluyor?

Keyfen

80+ Bronze
orda gördüğün 10 bin ama 10 bin olarakta harcama yapamazsın çünkü faiz miktarı taksit miktarı ayarlanıyo örnek veriyorum 10 bin tl ye 2 ay taksit yaptın 10500 tl oldu o zmaan 9500 tl lik alışveriş yapabiliyosun

donanimci98

80+ Bronze
kredi kartına nakit yüklersem mi 18 bin TL oluyor?
evet. limitin 10 bin kalır. + 8 yüklediğin için 18 bin liralık harcama limitin oluşur. 8 bini peşin verdin çünkü. kredi kartın sana 10 bin lira borçlanma hakkı veriyor. 8 i dışardıdan yüklersen karta 18 harcarsın.

Archend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rohat İNANÇ
evet. limitin 10 bin kalır. + 8 yüklediğin için 18 bin liralık harcama limitin oluşur. 8 bini peşin verdin çünkü. kredi kartın sana 10 bin lira borçlanma hakkı veriyor. 8 i dışardıdan yüklersen karta 18 harcarsın.
şimdi anladım teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şey sorucam bide banka bana düzenli ödeme yaparsan limitin artar demişti. bu sayede limitin üzerinde alışveriş yapabilir miyim acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
996,974
Üyeler
157,860
Son üye
Hanzala