Neler Yeni

Kripto Yatırımı yapmak için son durak

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
taha

Merhabalar bazen konularda görüyorum yatırım yapmak isteyenler vs oluyor. Bundan dolayıdır ki takip edenler vardır kripto piyasasın da düşüş var. Alım yapmak için son durak olduğunu düşünüyorum aşağıdaki btc rainbow haritasına bakarak.
Portföyü 2022 şubatta oluşturmaya başladım. Maaşlı çalışan olduğum için aylık alımlar yaptım. Şuan hatırı sayılır bir seviye ye geldi. Tahmini olarak da bu sene sonunda çıkmayı düşünüyorum. İllaki inişler çıkışlar oluyor burda doyumsuz olmadan hedefi gelince piyasadan çıkış yapmak önemli 2019 dan beri piyasada bulunan birisi olarak bol kazançlar.
--Öncelikle borç , yakında kullanacağınız ödeme yapacağınız para ile ,birşeyler satarak değilde ihtiyacınızın olmadığı unuturak yatırım yapmak isteyenler değerlendirilebilir. --
1714593025737.png

setxkbmap

80+
2020 halvinginden beri long pozisyonunu kapatmamış biri olarak söylüyorum, bir sonraki halvingin yarısına gelmeden geri dönülemez seviyelere ulaşacak. şuan harika bir alım fırsatı açık. hele dolaşımdaki ve miningde yatan btc bittiği zaman emekli oluruz net

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Büyük ihtimalle biraz süründürür hatta daha da düşebilir. Ama orta vadede ben de yeni rekor bekliyorum kriptolardan. Bakalım ne olacak 😀

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2020 halvinginden beri long pozisyonunu kapatmamış biri olarak söylüyorum, bir sonraki halvingin yarısına gelmeden geri dönülemez seviyelere ulaşacak. şuan harika bir alım fırsatı açık. hele dolaşımdaki ve miningde yatan btc bittiği zaman emekli oluruz net
Spot alım yapıyorum %80 eth var. Kaldıraçla zengin olan vardır ama benim kanım stres takip edene kadar uzun vade spot mantıklı geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük ihtimalle biraz süründürür hatta daha da düşebilir. Ama orta vadede ben de yeni rekor bekliyorum kriptolardan. Bakalım ne olacak 😀
Bende 54k ya kadar geri çekilme bekliyorum hatta normal olduğunu düşünüyorum 1 coin bile satmadan nakit geçtikçe elime alıyorum. Güzel büyük bir boğa olacak

Son düzenleme:

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Berk Era
Beklenen boğanın bir türlü gelmemesi....

Bist 10 bin
Yanlar 6-7 bin seviyesi
BTC 60 bin
Altlar 45 bin seviyesi.

Yanlardan ve altlardan uzak durma strateijme devam ediyorum. Ana tahtalardan devam

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beklenen boğanın bir türlü gelmemesi....

Bist 10 bin
Yanlar 6-7 bin seviyesi
BTC 60 bin
Altlar 45 bin seviyesi.

Yanlardan ve altlardan uzak durma strateijme devam ediyorum. Ana tahtalardan devam
Aslında gelmemesi diye bi durum yok. Halving den sonra 1 sene içerisinde gerçekleşiyor.
Abd faizleri yüksek indirim yaptığı zaman bir fitilde o ateşleyecek
Kısaca daha yolu var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
913,921
Üyeler
141,773