Neler Yeni

kron xc100 27.5 için lastik önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
RUZtayler1771
Bisiklet kron xc100 2.el alacağım sahibi temiz bakmış bende güzel bi bakım yapacağım.Yaşadığım yerde yollar kötü,çıkıntılı ve toprak taş iniş çıkışlı bunun için yol tutuşu iyi olan bir dış lastik önerisi bekliyorum. @htc.husnu hocam sizi bir kaç konuda gördüm bu konularda bilgilisiniz sanırım.

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Asım
Bisiklet kron xc100 2.el alacağım sahibi temiz bakmış bende güzel bi bakım yapacağım.Yaşadığım yerde yollar kötü,çıkıntılı ve toprak taş iniş çıkışlı bunun için yol tutuşu iyi olan bir dış lastik önerisi bekliyorum. @htc.husnu hocam sizi bir kaç konuda gördüm bu konularda bilgilisiniz sanırım.
Bütçe ne kadar ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
ne kadara alacaksınız ve bütçe nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
RUZtayler1771
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçe 400 iki tane alacağımdan 800 oluyor

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Asım

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Hocam mesajını yeni gördüm Kusura bakma. Yollar kötü demişsin ya. Yolun bozukluğu, taşların büyüklüğü büyük mu ? Yoksa çakıl taşı boyutlarında mı ? Lastik diş seçiminde önemli faktör ona göre önereceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aşırı büyük değilse cst nin bu modelleri iyidir. Aynı zamanda amber yanak da denk geldi. Estetik duruyor tavsiye ederim. Satıcı güvenilirdir. Yıllardır alışveriş yaptığım yerdir. Sıkıntı olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dişlerin küçük ve sık olması viraj performansında büyük etkisi vardır. Ve mıcır tarzı yolda iyi yol tutuşu sağlar.
Dişler büyük ve az olması arazinin daha bozuk olduğu yerlerde iyidir. Yanal diş açısına göre viraj performansı değişir.

Bir önemli detay olarakra
Diş lastiğin hamur kalitesi
Sert hamur olursa janta takmakta ve çıkartmakta zorlanaırsın
Islak zeminde bir tık dah
Ya kaygan oluyor İnce dikenler daha az patlatır lastiği
Yumuşak Hamur olursa
Daha rahat değişim
Güzel yol tutuşu

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri