Neler Yeni

KRONİK ÖLÜ PİXEL Sorunu var mıdır?

deepackk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Denizhan

Al bunu düşünme bile
bunu alacaktım zaten fakat bunun siyahları düzgün göstermeme ve 180hz de çeşitli sıkıntıları olduğunu okudum hem yabancılarda hem tr de olmak üzere ve üstte bahsettiğim üzere geçen haftalarda alan 2 arkadaşımda bu kroniklerden muzdarip. Yine de teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece son 2 senede 20 farklı çeşit olmak üzere 150'den fazla monitör kullandım insanlar iyi ürün alsın diye naçizane tavsiye de bulunuyoruz ama böyle garip ve saçma yorumlar geliyor. Güle güle kullan kardeşim o monitörün kronik sorunu yok. Elektronik üründe insan kadar sorun olmuyor.
Düzgünce bir konu başlattım aradığım sorunun cevabı hariç farklı cevaplar verdiniz bunlara da güzelce yanıtlar verdim bu tavır ne tam olarak anlamadım. Belki bilgisayar başından biraz kalkarsanız daha sakin bir insan olabilirsiniz. İğnelemeli hakaretlerinize rağmen yine de teşekkür ederim.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bunu alacaktım zaten fakat bunun siyahları düzgün göstermeme ve 180hz de çeşitli sıkıntıları olduğunu okudum hem yabancılarda hem tr de olmak üzere ve üstte bahsettiğim üzere geçen haftalarda alan 2 arkadaşımda bu kroniklerden muzdarip. Yine de teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzgünce bir konu başlattım aradığım sorunun cevabı hariç farklı cevaplar verdiniz bunlara da güzelce yanıtlar verdim bu tavır ne tam olarak anlamadım. Belki bilgisayar başından biraz kalkarsanız daha sakin bir insan olabilirsiniz. İğnelemeli hakaretlerinize rağmen yine de teşekkür ederim.
Anladım hocam panda panel gibi eskilerde kalmış ucuz ips panel değilse öyle bir sorun yaşamazsınz ek olarak ölü pixelden kaynaklı bir sorun yaşarsanız ürünü beğenmedim diyip iade etme taktiği işe yarıyormuş sorunlarını dile getirmek yerine beğenmedim dersiniz son zamanlarda baya bir modelde indirim var itopya modelleri içinde en iyisi bu deniyordu o yüzden paylaşmak istedim ek olarak bunlarda var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,381
Üyeler
156,918
Son üye
cspros
Top Bottom