Neler Yeni

Kronik Sorunlu Xiaomi Redmi Airdots

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Selamlar, bugün uzun süredir kullandığım Airdots ile ilgili bir sorunu ve araştırmam sonucu kronik sorunlu olduğunu sizinle de paylaşmak istiyorum.

Kulaklık ilk aldığımda iki tarafta neredeyse eşit sürede ( 5-10dk farkla) şarjı bitiyordu. Git gide bu fark artmaya başladı. Bende benimle aynı sorunu yaşayan insanlar var mı araştırmak istedim. Şu an sağ kulaklık yaklaşık 30dk da kapanıyor. Sol kulaklığın ise yaklaşık 2,5 saat gittiğini söyleyebilirim.

Kulaklığın sağ taraftan haberleşiyor ve mikrofon sağ tarafta olduğundan bu fark var diyebilirsiniz. Lakin ilk aldığımda bu kadar fark olmaması ve bu kadar devasa bir fark olması bence bu teoriyi çürütüyor:D

Denediğim Çözümler
: Kulaklığı resetlemek ve başka cihazlarda denemek.

Benimle aynı sorunu yaşayan diğer kişiler;

Şikayet Var'da da gördüğünüz gibi bir çok kişi bu sorunu yaşıyor.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
aridots uzun zaman kullandım şimdide bir üst versiyonunu kullanıyorum şarjı daha çabuk bitiyormuş gibi geliyor ama sağ sol arasında bir fark göremedim aynı anda bitiyor

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aridots uzun zaman kullandım şimdide bir üst versiyonunu kullanıyorum şarjı daha çabuk bitiyormuş gibi geliyor ama sağ sol arasında bir fark göremedim aynı anda bitiyor
İlk zamanlar bende de yoktu ama şu an rahatsız edici bir fark var.

Blue

80+ Silver
En İyi Cevap
8
İki kulaklıktan biri çalışmadığı zaman soğuk bir yerde bşraz bekletip şarja takın. Yüksek ısıdan dolayı oluyor.

Top Bottom