Neler Yeni

Yardım Küçük modemimde Los kırmızı yanıyor

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
Arkadaşlar turknet kullanıyorum Zyxel modem ve gpon var internet iyi değildi sıfırlayıp modem ile gponu temizlemek istedim ve sıfırlayayım dedim ama sıfırladıktan sonra Los ışığı yanıyor ve modemde internet işareti kırmızı çözümünü bilen varmı

Mirac.20

80+
Kapa aç turknet bendede sorunlu vdsl2 altyapısı var 100mbps ye kadar diyor modemde internet sayfalarında da 80 gözüküyor bana 50 üzeri alamazsın diyorlar nedensizce internetim yavaşlıyor ip hataya fln kayıyor arıyorum duzeltiyolar 1 gün sonra tekrar aynı kapa aç yapınca duzeliyo o mantıkla söyledim

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
Düzeltme uzun sürdü:D
Hocam bende 1000 mbps var 1 2 saat içinde açılıyo aslında her zaman oluyo bu 1 senedir kullanıyorum hep aynı söylüyorum adamlara ama bu sefer insan gibi konuşmayacağım 😄

Mirac.20

80+
Hocam bende 1000 mbps var 1 2 saat içinde açılıyo aslında her zaman oluyo bu 1 senedir kullanıyorum hep aynı söylüyorum adamlara ama bu sefer insan gibi konuşmayacağım 😄
Valla ya teknik destek ekibi çok bişey anlamıyor yada anlamak istemiyor çünkü adama anlatıyorum benim ip Hataydan çıkıyor diye o sitenin ipsi dir diyo e diyorum gecikme ile hız düşme sorunuda mı sitenin ip si modemden diyo onada bı ara 15 up vardı geldi biri hızım düşük diye 8up yaptı dahada düşürdü çok akıllıca

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
Valla ya teknik destek ekibi çok bişey anlamıyor yada anlamak istemiyor çünkü adama anlatıyorum benim ip Hataydan çıkıyor diye o sitenin ipsi dir diyo e diyorum gecikme ile hız düşme sorunuda mı sitenin ip si modemden diyo onada bı ara 15 up vardı geldi biri hızım düşük diye 8up yaptı dahada düşürdü çok akıllıca
Hocam zaten Karadenizli adamım ben sabah bunları bi arayıp fırçalıyacağım kurusa bakmayın hakediyolar biraz 😂

Mirac.20

80+
Hocam zaten Karadenizli adamım ben sabah bunları bi arayıp fırçalıyacağım kurusa bakmayın hakediyolar biraz 😂
Ben daha aramıyorum sıkıldım turktelekomdan bıkıp turknete geçtim daha da bıktırdılar en azinda turktelekomda sozlesmeyi iptal ederim 1kurus para vermem diyince ilgileniyolardi burda taahhüt de yok

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,883
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Küçük modem dediğin GPON. Temizleyim derken fiber kabloya zarar verdin muhtemelen çok nadir onlar.

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
Ben daha aramıyorum sıkıldım turktelekomdan bıkıp turknete geçtim daha da bıktırdılar en azinda turktelekomda sozlesmeyi iptal ederim 1kurus para vermem diyince ilgileniyolardi burda taahhüt de yok
Hocam bu hariç hiç sıkıntıları yok aslında sadece fişi çektip bidaha taktığında gidip bidaha gelmiyo internet şunuda düzeltseler çok güzel olcak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küçük modem dediğin GPON. Temizleyim derken fiber kabloya zarar verdin muhtemelen çok nadir onlar.
Yok hocam ben bu gponu kaç kere temizledim ve fişi çekince olan bi problem olduğu için hep yaşıyorum ama belki bi çözümü vardır diye konuyu açtım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,883
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Hocam bu hariç hiç sıkıntıları yok aslında sadece fişi çektip bidaha taktığında gidip bidaha gelmiyo internet şunuda düzeltseler çok güzel olcak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam ben bu gponu kaç kere temizledim ve fişi çekince olan bi problem olduğu için hep yaşıyorum ama belki bi çözümü vardır diye konuyu açtım
İnternet iyi değildi demişsin, fiber internette öyle sıkıntılar olmaması lazım. Bir arıza talebi aç bağlantını kontrol etsinler.

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
İnternet iyi değildi demişsin, fiber internette öyle sıkıntılar olmaması lazım. Bir arıza talebi aç bağlantını kontrol etsinler.
Hocam sitele yavaş girmeye başladı bunu 6 ayda bir sıfırlıyorum zamanı gelmişti ztn o yüzden yavaşlıyodu sıfırlamadan sonra düzeliyor bi arıza yok

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,883
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Hocam sitele yavaş girmeye başladı bunu 6 ayda bir sıfırlıyorum zamanı gelmişti ztn o yüzden yavaşlıyodu sıfırlamadan sonra düzeliyor bi arıza yok
Sıfırlamadan kastın reset tuşuysa muhtemelen otomatik olarak ayarları alamıyor.

Top Bottom