Neler Yeni

Kürtler Hakkında Aklıma Takılan Şey ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
Kürtler binlerce yıldır bu topraklarda bilmiyorsan cahilsin kusura bakma. Türklerden de eskilerdir bu coğrafyada.
Biliyorum Ama Şuan Burada Doğan Yaşayan Kişiler Mantıken Türk Olmuyor Mu ?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Kanka Kürtler Eskiden Zaten Bir Topluluk Değil Mi Yani Bana Göre Bir Millet Sayılmaz Bu Bildiğin Sivil Toplum Örgütleri Gibi Bir Topluluk Nasıl Millet Oluyor
Kürtlük bir ırktır. Yanlış hatırlamıyorsam da safkandır. Bu coğrafyada İslam adına bir çok şey yapmışlardır. Zira Çanakkale zaferinde de bir çok Kürt şehit vardır. Bu vatan yalnızca Türklerin değil, içine yaşayan tüm yurttaşlarındır.

Selam Dostlar Ben Türk'üm Kemalist Milliyetçi Düşünceye Sahibim Bana Göre Kürt Diye Bir Irk Yok Zaten Ülkesi Olmayan Bir Topluluktan Nasıl Bir Millet Oluyor Onu Aklım Almıyor Zaten Tamamen Saçmalık Bana Göre Türkiyede Doğan Birisi Türktür Bunlar Nasıl Kürt Oluyor Biri Açıklayabilir Mi ? Babasıda Tr'de Doğmuş Anneside Kendiside Ama Ben Kürdüm Diyor Bu Neye Göre Kime Göre Kürt Oluyor Bunu Açıklayabilecek Birisi Var Mı ?
var,Eyyubiler kürttü,Komagene krallığı kürttü,Sizin gibiler sayesinde daha çok HÜDA PARa oy verir onlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

soy ağacına,doğup büyüdü topluma göre?
soyağacına göre olabilir biz türklerin anavatanı daha
sondaki ayrıntı güzel olmuş.
Annemde tr de doğmuş babamda ben Amerikalıyım✌️✌️
yıl olmuş 2024 hala kürt davası
Kürtler binlerce yıldır bu topraklarda bilmiyorsan cahilsin kusura bakma. Türklerden de eskilerdir bu coğrafyada.
HDPye verip vebale ortak olmadık çok şükür

önce balkanlar - anadoluydu şimdi anadolu mesela.
Bir ırkın var olabilmesi için ülkesi olmasına gerek yoktur kürtler ilk olarak iran dağlarında yaşıyan bir toplumdu ordan anadolunun belli kısımlarına ırak ve suriyeyede indiler kürt diye bir etnik köken vardır
Yeterli olmuştur

Ekler

• 20240423_151349.jpg
    20240423_151349.jpg
    134.8 KB · Hit: 19

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Kürtlük bir ırktır. Yanlış hatırlamıyorsam da safkandır. Bu coğrafyada İslam adına bir çok şey yapmışlardır. Zira Çanakkale zaferinde de bir çok Kürt şehit vardır. Bu vatan yalnızca Türklerin değil, içine yaşayan tüm yurttaşlarındır.
Aga ne çabalıyon angut anlamamak için kendini yırtıcak biraz daha anlatırsan yine birşeyler yazacak :D

Olmuyor bra afrikali bir adam ingilterede ingilizmi sayılıyor afrika aslli fiye gecer yahut nereliyse kokeni nereyse

Selam Dostlar Ben Türk'üm Kemalist Milliyetçi Düşünceye Sahibim Bana Göre Kürt Diye Bir Irk Yok Zaten Ülkesi Olmayan Bir Topluluktan Nasıl Bir Millet Oluyor Onu Aklım Almıyor Zaten Tamamen Saçmalık Bana Göre Türkiyede Doğan Birisi Türktür Bunlar Nasıl Kürt Oluyor Biri Açıklayabilir Mi ? Babasıda Tr'de Doğmuş Anneside Kendiside Ama Ben Kürdüm Diyor Bu Neye Göre Kime Göre Kürt Oluyor Bunu Açıklayabilecek Birisi Var Mı ?
Nerdeyse 100milyona yakın bir nüfusu var kürtlerin? AKGSUSGUSUG
O zaman uygurlar diye bi irk millette yok ülkeleri çin zulmü altında olduğu icin?
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramin kutlu olsun kardeşim

Sen kendi cürmün kadar boyuna posuna bakmadan 100 milyonu aşkın nüfusu olan kürt milletine nasil yok dersin be ********?

Aaa doğru deme ama siz 2000yıl önce orta sayfada barbarlık yaptığınız için üstün ırksınız deme çünkü atsız ata öyle dedi
OSOSYSYPFSYPGSPSPYCS
Muhtemelen bayramdan bayrama et yiyebiliyorsun makarna canavarı seni

Yapma dostum senin yaptığında yanlis sonra senin gibiler yuzunden haksiz duruma dusuyoruz

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,976
İsim
MehmedVII
olmadı çünkü bölgesel yönetim
bizim dediğimiz devlet.
Senin ülkenin temelleri sarsılıyorsa temellerini benim arsama yapmışsın demektir.
100yıl olmuş tüŕkiye cumhuriyeti kurulalı onca asimislasyon unutturma çabalarına rağmen git bakalim doguya degisen ne var
Hakkari şırnak siirt van diyarbakir ve daha niceleri bunların ne kadarı türklerden oluşuyor 20. ve 21. Yüzyılda yapılan iskan politikasına ragmen

Daha milletinin konuştuğu dili konuşamıyor gelmis kürt milleti yok diyor.
A1 turkce dewam
Bana göre diyor bide bre hadsiz kimsinki sen

Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Barış
kurt dogu insaninin oldugu bir irk amerikada ki siyahiler gibi dusun bide hdp yani yeni versiyonu dem e ou veren vatan haini namussuz terorist kurtler var onlar da irk falan degil soysuz birer it

KAANT10X

80+ Bronze
Şu elemana ağzının payını verecek bir KÜRT kardeşim yok mu?
Dün de Reis-i Cumhur Erbile gidip Kürdistan Bölgesel Yönetimi ile görüşme gerçekleştirdi.
Siz marksist Ermeni asıllı pkk ile Kürtleri ayırt edemeyecek kadar cahilsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet
Şu elemana ağzının payını verecek bir KÜRT kardeşim yok mu?
Dün de Reis-i Cumhur Erbile gidip Kürdistan Bölgesel Yönetimi ile görüşme gerçekleştirdi.
Siz marksist Ermeni asıllı pkk ile Kürtleri ayırt edemeyecek kadar cahilsiniz.
türk kürt kardeştir ayıran kalleştir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu