Neler Yeni

Kürtler Hakkında Aklıma Takılan Şey ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Uygunsuz davranış
Şu elemana ağzının payını verecek bir KÜRT kardeşim yok mu?
Dün de Reis-i Cumhur Erbile gidip Kürdistan Bölgesel Yönetimi ile görüşme gerçekleştirdi.
Siz marksist Ermeni asıllı pkk ile Kürtleri ayırt edemeyecek kadar cahilsiniz.
Elamana cevap vermeye gerek yok ki açtığı konuda yazdıklarına ve verdiği cevaplara bakarsan zaten iq seviyesinin ne kadar düşük olduğunu anlayabilirsin. Sanaldaki ırkçı tayfadan biridir muhtemelen, kendi ülkesini sömüren suriyeli ve afganlara sesini çıkaramayan andavallar böyle gelip, kendi ülkesi için savaşan insanları yok saymaya çalışıyor. Uğraşmaya değmez kısaca.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet
PATLADIM SDLKFJDSLFJSLFSLFJDLFFLF.
ULAN EWIFHOREGRGIHTIOT

Hayır usta fark ettim ki zafer partili kafasındakileri kışkırtmanın tek yolu bu ondan dolayı öyle dedim
Arkadaşlar PKK Terör Örgütüdür,Öcalan ne Türktür ne kürttür,Bugün kürtlere ırkçılık yaparsak yarın ya selefi olup çıkacaklar ya da biji apo diyerek,osmanlıda sadece türkler yaşamıyordu,,bu topraklar hepimizin,ters hakaretim özür dilerim ty <3

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
ULAN EWIFHOREGRGIHTIOT

Hayır usta fark ettim ki zafer partili kafasındakileri kışkırtmanın tek yolu bu ondan dolayı öyle dedim
Arkadaşlar PKK Terör Örgütüdür,Öcalan ne Türktür ne kürttür,Bugün kürtlere ırkçılık yaparsak yarın ya selefi olup çıkacaklar ya da biji apo diyerek,osmanlıda sadece türkler yaşamıyordu,,bu topraklar hepimizin,ters hakaretim özür dilerim ty <3
estağfurullah canımsın <3.

Uygunsuz davranış
kurt dogu insaninin oldugu bir irk amerikada ki siyahiler gibi dusun bide hdp yani yeni versiyonu dem e ou veren vatan haini namussuz terorist kurtler var onlar da irk falan degil soysuz birer it
6milyon insana terörist diyor yani nerdeyse 10kişiden birine terörist diyor hadsiz
Deme oy veren herkese terörist demek nasıl bir cahilliktir ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selam Dostlar Ben Türk'üm Kemalist Milliyetçi Düşünceye Sahibim Bana Göre Kürt Diye Bir Irk Yok Zaten Ülkesi Olmayan Bir Topluluktan Nasıl Bir Millet Oluyor Onu Aklım Almıyor Zaten Tamamen Saçmalık Bana Göre Türkiyede Doğan Birisi Türktür Bunlar Nasıl Kürt Oluyor Biri Açıklayabilir Mi ? Babasıda Tr'de Doğmuş Anneside Kendiside Ama Ben Kürdüm Diyor Bu Neye Göre Kime Göre Kürt Oluyor Bunu Açıklayabilecek Birisi Var Mı ?
Mülteciler ananla bacınla oynaşadursun sen gel burda 1000yıldır bu topraklarda yaşayan kürtlere laf et

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom