Neler Yeni

Öneri Kulak içi kulaklık önerisi

Hyvästi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Berkay Çalışkan
Genel olarak rekabetçi oyun oynayan birisi değilim ancak gecikme değerleri yüksek olmayan bir kulaklık istiyorum. Tecrübe ettiğiniz kulaklıklar olur veya bu fiyatına göre iyi dediğiniz olur her türlü önerilerinize açığım. Aklımda belli bir bütçe yok ancak çokta tuzlu olmaması yönünde olacak tercihim. Kablosuz tercih etmeyi düşünüyordum ancak bi kaç forum yazısı okuduğumda gecikme anlamında sıkıntılar yaşatabileceğini gördüm o yüzden kablolu olacak gibi duruyor. Onuda sormuş olayım Bluetooth kulaklıklarda böyle bir problemle karşılaşırmıyım? Cevaplarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Güzel olup olmadıklarını bilmediğim kulaklıklar (aşağı yukarı bütçem bu seviyelerde olur);

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
ss hakkinda bir bilgim yok, omen dyad inda fiyati yuksek geldi 300 civarina satiliyordu sanirim bir ara. Sahibindende neredeyse kullanilmamis logitech g333 ler var bakabilirsin, kullaniyorum memnunum bayagi, mikrofon konusunda ozellikle ayri bir basarili. Razer hammerhead veya sennheiser cx300s te bakabilirsin

Hyvästi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Berkay Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ss hakkinda bir bilgim yok, omen dyad inda fiyati yuksek geldi 300 civarina satiliyordu sanirim bir ara. Sahibindende neredeyse kullanilmamis logitech g333 ler var bakabilirsin, kullaniyorum memnunum bayagi, mikrofon konusunda ozellikle ayri bir basarili. Razer hammerhead veya sennheiser cx300s te bakabilirsin
hammerhead alternatifi bi kulaklık varmı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,823
Üyeler
152,342
Son üye
remendorix
Top Bottom