Neler Yeni

Kulak içi kulaklık önerisi

DEFTHANK

80+
Bütçe
1200
Müzik, film vb. şeyler için Bluetooth'lu kulak içi kulaklık önerir misiniz?

Bütçe 1200 TL.

TLPA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip Avcı
Hangi ürünü tercih ettiniz? Memnun musunuz?

DEFTHANK

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi ürünü tercih ettiniz? Memnun musunuz?

500 TL ye' Qcy T13 ANC aldım. 1200 TL gibi kulaklıklardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Gayet memnumun. F/P ürünü. Mikrofonu, ses kalitesi, gayet iyi. Özellikle şarjını çok beğendim. 2.5 gün çok aktif bir şekilde ANC %100 açık iken, saatlerce kullandım. Hala şarjı vardı. ANC özelliği beni çok şaşırttı. Etrafımdaki sesleri baya bir kesiyor. Tabi bu anc'nin de % seviyesi var. Uygulamadan ayarlayabiliyorsunuz. Sadece yazılımında sıkıntı var. Kulaklığı telefona bağladıktan sonra aradan 5 dakika falan geçtikten sonra uygulaması kulaklığı görmüyor. Sadece kötü yanı bu.

• Beğen
Reaksiyonlar: TLPA

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
500 TL ye' Qcy T13 ANC aldım. 1200 TL gibi kulaklıklardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Gayet memnumun. F/P ürünü. Mikrofonu, ses kalitesi, gayet iyi. Özellikle şarjını çok beğendim. 2.5 gün çok aktif bir şekilde ANC %100 açık iken, saatlerce kullandım. Hala şarjı vardı. ANC özelliği beni çok şaşırttı. Etrafımdaki sesleri baya bir kesiyor. Tabi bu anc'nin de % seviyesi var. Uygulamadan ayarlayabiliyorsunuz. Sadece yazılımında sıkıntı var. Kulaklığı telefona bağladıktan sonra aradan 5 dakika falan geçtikten sonra uygulaması kulaklığı görmüyor. Sadece kötü yanı bu.

Peki daha önce ne kalitede kulaklıklar kullandınız? Onlara kıyasla ne kadar iyi veya kötü? Bunu belirtirseniz sevinirim :)

TLPA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip Avcı

o aslında büyük sıkıntıymış ya, oyun oynarken 5 dakikada bir bağlamakla mı uğraşacağım? Müzik dinlerken her bir müzik için kulaklığı bağlamaya mı çalışacağım. Çok saçma gerçekten. Bence ona bir güncelleme falan gelmiştir, kulaklığın kendisine de ayrıca geliyor, bir kontrol etmeni tavsiye ederim.

TLPA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip Avcı

Bu iki ürün için olumlu yorumlar aldım, bunlardan birini tercih edebilirim belki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

razer hammered true x model

çok pardon fiyatı artmış
Aslında baya artmış. 😅

DEFTHANK

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o aslında büyük sıkıntıymış ya, oyun oynarken 5 dakikada bir bağlamakla mı uğraşacağım? Müzik dinlerken her bir müzik için kulaklığı bağlamaya mı çalışacağım. Çok saçma gerçekten. Bence ona bir güncelleme falan gelmiştir, kulaklığın kendisine de ayrıca geliyor, bir kontrol etmeni tavsiye ederim.

5 dakikada bir kesilmiyor. İlk bağlandıktan sonra 5 dakika geçtikten sonra uygulaması kulaklığı görmüyor ama bluetooth hala bağlı yani telefondan kesilmiyor bağlantısı. Kullanmaya devam edebilirsin yani.

• Beğen
Reaksiyonlar: TLPA

ConquerorXIV

80+ Gold

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
Müzik, film vb. şeyler için Bluetooth'lu kulak içi kulaklık önerir misiniz?

Bütçe 1200 TL.

qcy ht05 melobuds var bende bayadır kullanıyorum çok memnunum mükemmel bir kulaklık kalite olsun uygulama olsun.

TLPA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip Avcı
Buds2 kesinlikle kullanıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz
Telefonunuz ne? Samsung 'ların kutusundan çıkan AKG kulaklığa göre kalitesi nasıl? Bilgisayarda hiç kullandınız mı? Lag durumu var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 dakikada bir kesilmiyor. İlk bağlandıktan sonra 5 dakika geçtikten sonra uygulaması kulaklığı görmüyor ama bluetooth hala bağlı yani telefondan kesilmiyor bağlantısı. Kullanmaya devam edebilirsin yani.
O uygulamayı neredeyse hiç kullanmayacağımı düşünerek, önemsiz bir sorun diyebilirim. Ayarları bir kere yapar bir daha muhtemelen açmam o programı.

Top Bottom