Neler Yeni

kulak içi kulaklık önerisi

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
burak karadağ
Bütçe
600
bilgisayarda kullanmalık şarkı,video izleyebileceğim çıtırdan hikayeli oyunlarda kullanabileceğim kulak içi kulaklık lazım bütçe 300-600 arası f/p bir şey arıyorum varmıdır bildiğiniz güzel bir kulakiçi kulaklık

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
kaan cuvadar
bilgisayarda kullanmalık şarkı,video izleyebileceğim çıtırdan hikayeli oyunlarda kullanabileceğim kulak içi kulaklık lazım bütçe 300-600 arası f/p bir şey arıyorum varmıdır bildiğiniz güzel bir kulakiçi kulaklık

gayet işinizi görür kendimde bir süre kullandım aşırı memnun kaldığım bir üründü

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
burak karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bell0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bell0

Sony MDR-EX15APB Kulakiçi Kulaklık Siyah​

2-3 sene kullandım ben sanki kulağında yokmuş gibi bi hissiyatı var. sesi bassı dışarı ses gitmemesi vs. baya kaliteliydi. daha sonra rafa kaldırdım bi kaç ay sonra tekrar kullanayım dedim sol tekinden ses gelmiyordu ama. şuan tekrar almayı düşünüyorum mikrofon için. 2-3 sene içinde hiç kullanmadım mikrofon deneyimimi yazamayacagım maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablosuda soğukta sertleşir sıcakta yumuşacık olurdu öyle bi maddeden yapılmış ben çok memnundum

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
burak karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Sony MDR-EX15APB Kulakiçi Kulaklık Siyah​

2-3 sene kullandım ben sanki kulağında yokmuş gibi bi hissiyatı var. sesi bassı dışarı ses gitmemesi vs. baya kaliteliydi. daha sonra rafa kaldırdım bi kaç ay sonra tekrar kullanayım dedim sol tekinden ses gelmiyordu ama. şuan tekrar almayı düşünüyorum mikrofon için. 2-3 sene içinde hiç kullanmadım mikrofon deneyimimi yazamayacagım maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablosuda soğukta sertleşir sıcakta yumuşacık olurdu öyle bi maddeden yapılmış ben çok memnundum

bumu hocam tam olarak?

bell0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bell0

bumu hocam tam olarak?
evet. mediamarktan almıstım elden

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Rick Baba
100₺ bt dongle + 500₺ tws kulaklık alsan daha iyi değil mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,061
Üyeler
142,506
Son üye
LordStark
Top Bottom