Neler Yeni

Yardım KULAKİÇİ KULAKLIK - PC İÇİN ÖNERİ

alikurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Nuance
Bütçe
1000
BÜTÇE ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL KALİTESİDE YANİ SES ANLAMINDA SÖYLÜYORUM ÜST DÜZEY Bİ ŞEY OLMASI GEREKMİYOR DÜKKANDA KULLANACAGIM TEK KULAGA TAKIP SES VERMESİ YETERLİ PC'DEN

BİLGİSAYARDA KULLANILABİLEN KULAKİÇİ KULAKLIK ÖNERİSİ OLAN VARSA UZUN SÜRE DAYANACAK HEMEN BOZULMAYACAK BİR KULAKLIK ÖNERİRSENİZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

alikurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Nuance
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
önerisi olan yokmu acaba ?

haydut58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Zorbalı
hocam msi ın kulaklığı vardı. gh10 kulakiçi kulaklık fiyat performans için mükemmel kulaklık. Bizzat pubg oynarken kullanıyordum. özel kılıfı var saklamak ıcın ıcınden cıkıyor. Tavsiye ederim dene pişman olmazsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi fiyatlarına bakıyım dedim 1800 civarında araştır birkaç ay öncesinde 600-700 tl bandındaydı muhtemelen piyasada yok diye fiyatını bu kadar yükseltmişler bilgin olsun

Son düzenleme:

alikurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Nuance
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle küpe gibi takılan bluetooth kulaklık var. Hem dışarıdan gelen sesleri, hem de kulaklıktan gelen sesi duyabiliyorsun.

pc ye takabiliyormuyuz? pc baglantısı için aparatı varmı ? blutooth

hocam msi ın kulaklığı vardı. gh10 kulakiçi kulaklık fiyat performans için mükemmel kulaklık. Bizzat pubg oynarken kullanıyordum. özel kılıfı var saklamak ıcın ıcınden cıkıyor. Tavsiye ederim dene pişman olmazsın.

şimdi fiyatlarına bakıyım dedim 1800 civarında araştır birkaç ay öncesinde 600-700 tl bandındaydı muhtemelen piyasada yok diye fiyatını bu kadar yükseltmişler bilgin olsun

bakıyorum hocam hemen

Top Bottom