Neler Yeni

Yardım kulaklık alınır mı gaming gecesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
x
içimden bir ses nasıl ki cooler master takstar pro82 yi alıp mh752ye çevirdiyse sanki cougar da akg k52 gibi samson sr850 veya superlux hd681vs. gibi bir kulaklığı alıp oyuncu kulaklığına çevirip satıyor diyor. ki eğer böyleyse bu bahsettiğiniz kulaklığı iyi bir kulaklık yapar. değilse bir fikrim yok.

kablosuz için ise https://www.akakce.com/kulaklik/en-...k-ustu-oyuncu-kulakligi-fiyati,273442784.html bunu tavsiye edebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
kutay
kulaklıkta gıcırdamalar ve sesi fullediginde ses azalması oluyor sag tarafta
vallahi bende öyle bir sorun yok 2 senedir taş gibi tek sorunu padleri eskidi biraz belki üretim kaynaklı bir sorundur seri numarasını atabilir misin rica etsem ilk 2 sayı üretim yılı sonraki 2 sayı üretildiği hafta oluyor belki bozuk bir partiden çıkmıştır

Gurkanpiro

80+ Silver
vallahi bende öyle bir sorun yok 2 senedir taş gibi tek sorunu padleri eskidi biraz belki üretim kaynaklı bir sorundur seri numarasını atabilir misin rica etsem ilk 2 sayı üretim yılı sonraki 2 sayı üretildiği hafta oluyor belki bozuk bir partiden çıkmıştır
bozuk parti sanırım kutusunu bulamam buyuk ıhtımal

rockbu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Burak Uzun
her şeyi boşverin mihawk pro aldım 1kya benim rx550 ekran kartım var o kulaklıklar benim neyime bana fazla gelir. her şey için teşekkürler

Top Bottom