Neler Yeni

Kulaklık Öneri Rehberi

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bu rehberde çoğu bütçeye oyun için kulaklık önerisi yapacağım.
100 Lira Altı
-100 TL'nin altına kulaküstü kulaklık alırsanız hiç iyi bir performans alamazsınız.
-Bu yüzden 100 TL'nin altında sadece kulakiçi kulaklık önerisi yapacağım.

Xiaomi Piston Basic/Fresh Edition: 40-50 TL
Kendim uzun süre kullandığım bir model.
Bu iki modelin arasında birinin yassı birinin düz kablolu olması dışında neredeyse hiçbir fark yok.
Bu iki kulaklığı daha ucuza bulmak da mümkün ama piyasada çok fazla sahtesi olduğu için en güvenilir linkleri koyuyorum, 10 lira fazla olsun, orijinal olsun.

Satın alma linki:
Yassı Kablolu:
Düz Kablolu:

Jbl T110: 80 TL
Bu kulaklığı da uzun süre kullandım, şu an da aktif olarak kullanıyorum. Ses kalitesi ve yüksekliği olarak Piston Basic, Redmi Airdots ve Haylou GT1'den daha iyi.

Satın alma linki:

100-300 TL Arası

Inca IGK-X7 Lapetos:
150 TL
Bu kulaklığı çok bilmesem de alanlar gayet memnun ve çoğu fiyatının üstünde olduğunu söylüyor.

Satın alma linki:

James Donkey JD710:
Bu kulaklığı indirimsiz fiyatına almanız hiç mantıklı değil, ama incehesap'ın gaming gecelerinde 169 TL gibi bir fiyata düştüğünde alınabilir.

Satın alma linki:

Tronsmart Sono:
190 TL
Bu kulaklık, ışıksız ve stereo bir kulaklık olsa da gayet kaliteli ve güzel bir kulaklık. JD710'dan iyi olduğunu düşünüyorum.

Satın alma linki:

Rampage Alpha-X:
Kulaklığın linki bu ama şu anda fiyatı artmış, 200-220 TL arasına alınabilir.

Rampage Comfort:
280 TL Civarına alınabilecek güzel bir kulaklık.

Trust Blizz:
240 TL
Çok açıklamam yok, ama alanlar çok beğeniyor.

300-350 TL Arası
Bu bütçedeki arkadaşlar, bütçelerini 50 lira kadar zorlayabilirse altta yazdığım kulaklığa bakabilirler :) Artıramazlarsa indirimden Corsair HS35 bakabilirler. İndirimsiz satın alma linki:

400-500 TL Arası
RAMPAGE DROP PLUS
Bu kulaklık, bu yıl çıkan en f/p, en kral kulaklıklardan biridir. Sonuna kadar fanboyluğunu yaparım, Arctis 1 veya HS35 ile hayatta karşılaştırmam.

Satın alma linki:

550-650 TL Arası
Bu bütçede de sadece bir kulaklık öneriyorum.
RAMPAGE FURY X
Bu arkadaş da bu yıl çıkan en f/p ürünlerden biri ve bulabileceğiniz en ucuz kaliteli wireless kulaklık.
Şu an stoğu bittiği için linki maalesef yok, geldiğinde N11'den furylevel'dan alabilirsiniz.

700+ Bütçe
Bu bütçe maalesef en hakim olmadığım bütçe. O yüzden bildiğim iddialı modelleri yazarak bırakıyorum.

Razer Kraken TE

HyperX Cloud 2 (indirimden)-Alpha-Alpha S

1000 Lira üstüne çıkmıyorum, orası benim için üst sınır :D
Yardımcı olabildiysem sevindim, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
bence kablosuz almak isteyen kişiler bi 35 tl daha verip bunu alsınlar

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Bu rehberde çoğu bütçeye kulaklık önerisi yapacağım.
100 Lira Altı
-100 TL'nin altına kulaküstü kulaklık alırsanız hiç iyi bir performans alamazsınız.
-Bu yüzden 100 TL'nin altında sadece kulakiçi kulaklık önerisi yapacağım.

Xiaomi Piston Basic/Fresh Edition: 40-50 TL
Kendim uzun süre kullandığım bir model.
Bu iki modelin arasında birinin yassı birinin düz kablolu olması dışında neredeyse hiçbir fark yok.
Bu iki kulaklığı daha ucuza bulmak da mümkün ama piyasada çok fazla sahtesi olduğu için en güvenilir linkleri koyuyorum, 10 lira fazla olsun, orijinal olsun.

Satın alma linki:
Yassı Kablolu:
Düz Kablolu:

Jbl T110: 80 TL
Bu kulaklığı da uzun süre kullandım, şu an da aktif olarak kullanıyorum. Ses kalitesi ve yüksekliği olarak Piston Basic, Redmi Airdots ve Haylou GT1'den daha iyi.

Satın alma linki:

100-250 TL Arası

Inca IGK-X7 Lapetos: Bu kulaklığı çok bilmesem de alanlar gayet memnun ve çoğu fiyatının üstünde olduğunu söylüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga yanlışlıkla gönderdim ya yine :D shift+enter yapınca gönderiyor hep unutuyorum
Ve fiyatı Değismediyese 200-250 Tl arası Rampage Alpha X var memnunum 1 yil oldu yazilimida var 7.1

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
1 yildir kullaniyorum memnunjm yalniz cakmalari satiliyor dikkat edin
bu çin kendi ülkesinin markasının çakmasını yapıyor ne değişik ülke daha doğrusu evde gezinen böceği yiyen millet ten ne beklersin ki onların yüzünden 6 yada 7 aydır evdeyiz bıktık ya

Top Bottom