Neler Yeni

Kulaklık Önerisi Yapacak Varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Merhaba arkadaşlar gamepower tinker v2 kullanıyorum yıllardır baya kötü ses kalitesi var kulağımı falan ağrıtmaya başladı. şuan cebimde 1.5k para var sağlam uzun süreli bir şey almak istiyorum az bişey baktım 1.5k ya pek bişey yok gibi o yüzden maaş vakti biraz daha ekleyip sağlam bir şey almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim kablosuz olursa çok iyi olur fiyatlar aşırı yükseliyor o şekilde ama belki indirimde falan denk getiririm cs2 oynayan ve çok müzik dinleyen biriyim şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Haktan Erol
Merhaba arkadaşlar gamepower tinker v2 kullanıyorum yıllardır baya kötü ses kalitesi var kulağımı falan ağrıtmaya başladı. şuan cebimde 1.5k para var sağlam uzun süreli bir şey almak istiyorum az bişey baktım 1.5k ya pek bişey yok gibi o yüzden maaş vakti biraz daha ekleyip sağlam bir şey almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim kablosuz olursa çok iyi olur fiyatlar aşırı yükseliyor o şekilde ama belki indirimde falan denk getiririm cs2 oynayan ve çok müzik dinleyen biriyim şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.
2023 ün sonunda logitech g435 aldım misss gibi akıyor kulaklık tavsiye ederim

hem bluetoothu var hem de usb sini kullanarak kablosuz kullanabiliyorsun bu sayede hem telefonda hem pc de güzel çalışıyor, tek eksiği biraz fazla dışarı ses veriyor ve aşşşşırı aşşşşırı ses kasmak istiyosan fps oyunlarında çok uygun değil gibi ama amatör olarak iş görür gibi

Top Bottom