Neler Yeni

Yardım Kulaklık Tercihinde Aşırı Kararsızım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
Bütçe
1000
1000 tl mümkün mertebe geçmeyecek pubg türü oyunlarda ses kasmada soeun çıkarmayacak bir kulaklık bakıyorum. Genel olarak bulduklarım altta link şeklinde olacak. Sizin bildiğiniz varsa önerilerinizi beklerim.

Bu bir tık yüksek olabilir

İlaveten kablosuz şu kablosuz var ama nasıldır bilmiyorum :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atakan Esin
Ses kasmalık dediğin battleground valorant, warzone, CS go gibi oyunlar oynuyorsan kablosuz önermem. Ben şuanda Hyprex Cloud 2 7.1 kullanıyorum bu kulaklıktan önce sony ps4 wirless kulaklığını kullanıyordum. Ses seviyesi ve kalitesi arasında kabloluyla, kablosuz arasında fark var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses kasmalık dediğin battleground valorant, warzone, CS go gibi oyunlar oynuyorsan kablosuz önermem. Ben şuanda Hyprex Cloud 2 7.1 kullanıyorum bu kulaklıktan önce sony ps4 wirless kulaklığını kullanıyordum. Ses seviyesi ve kalitesi arasında kabloluyla, kablosuz arasında fark var.
Kablosuz olayı işin lüx yanı zaten. Kablolu olarak uçmayacak şeyler bakınıyorum ama çok marka var. Bu zamana kadar James Donkey kullandım. Şimdi James Donkey 720 var biri almıştı gayet güzel mikrofon ama yazılımı yok gibi bir şey. Yoksa uygun fiyattan onla devam edecektim

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
Başka düşüncesi olan varmı dostlar :)

Lyu5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berk Cavunt
Razer blackshark v2x kullanıyorum. Konfor, mikrofon, 7.1 özelliği bakımından gayet güzel öneririm. Tek sıkıntılı yanı jak girişli olması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
Razer blackshark v2x kullanıyorum. Konfor, mikrofon, 7.1 özelliği bakımından gayet güzel öneririm. Tek sıkıntılı yanı jak girişli olması.
Jack girişli olmasının amacını yazmışlardı bir yerde. Telefonda da kullanılabilmesi içinmiş. Ama dediğin gibi sınırları zorlayıp Razer krazen v3 x bile alınır.

• Beğen
Reaksiyonlar: Lyu5
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
Son kararım V2X oldu. Ama arkadaş içine bir şüphe soktu. Ben aldım 7.1 aktivasyon kodunu aktif etmedi. 3.5 jack girişlilerde olmuyormuş vs. Peki özelliklerinde 7.1 diyor nasıl oluyor bu ?

Top Bottom