Neler Yeni

Yardım Kulaklıklığı Ve Mikrofonu Kaliteli Olan ?

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
Daha önce kullandım Cloud 2. Ses kalitesi muazzam eğer FPS oyunları oynuyorsan ses kasma konusunda çok iyi. Zaten şuan çoğu E-Sporcu bu kulaklığı kullanıyor. Mikrofon olarak kalitesi kötü değil çok çok iyi değil. Hiçbir kulaklıkta mikrofonu harici mikrofonlarla kıyaslama. Ama ses kaydı yapabilirsin bir sıkıntı yapmaz discord üzerinden tüm beklentilerini karşılar. Ben şuan Cloud Alpha S kullanıyorum mesela ses seviyesi Cloud 2 kadar yüksek değil yeri geldimi aramıyorum desem yalan olur. Tavsiye ederim açıkçası. Alacaksan Amazon’dan al bir sorun olduğunda direkt değişim yapıyorlar sıkıntı çıkarmıyorlar.
yorumun için teşekkür ederim kardeş biraz daha araştırayim alıcam artıkk
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu mikrofonu düşünüyorum dostlar iyi midir sizce

Fifine Ampligame A6T Twitch, Youtuber, Gamer, Tiktok, Yayıncı USB Mikrofon Seti​

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Selçuk Akın
bütçe değecekse 1000 liraya kadar belki vverebilirim kardeş ama dediğine bakayim bi

bakayım kardeş kullanan var mı acaba yorumlarda belirtse keşke
BENDE VAR SÜPER

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
ali
mikrofon kalitesi nasıl peki reis net alıyor mu sesi bende bunu alırsam gerek yok mikrofon almam onla iadre ederim diye düşündün de
net alıyor şarkılarda falanda güzel sesi- valoda,cs de iyi yani ama yinede karar senin

Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
bütçe değecekse 1000 liraya kadar belki vverebilirim kardeş ama dediğine bakayim bi

bakayım kardeş kullanan var mı acaba yorumlarda belirtse keşke
hocam 1000 lira verebiliyorsan hyperx cloud 2'den başkasına bakma

Shaggy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
furkan
arkadaşım 506TL'ye Gamepower Fujin aldı o fiyata maksimum verim alabileceğiniz tek kulaklıktır kendisi keşke bende alsaydım ama şuan 900tl bantlarında katiyen o fiyatı haketmiyor Rampage Fury X'e yönelebilirsiniz

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
sence bunu mu alsam kardeş
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.97.4

hocam 1000 lira verebiliyorsan hyperx cloud 2'den başkasına bakma
bu mu kanka https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.97.4

bu kulaklık krakenden driver kalitesi ve mikrofon kalitesi olarak bir iki gömlek daha üst bunada bakabilirsin
veya kablosu ve mikrofonu çıkarılabilir olan dahili ses kartlı rampage drop plus
sence bu mu yoksa bu mu https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.97.4

Shaggy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
furkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,

Polçek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Polçek
Ayrı mikrofonmu daha manıklı Kulaklık mikrofonmu uzun ömürlü olarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Bir fark yok bence. Sadece kulaklık bozulursa otomatik olarak mikrofon da elinden gider. Ama ayrı bir mikrofon alıcam diye ucuz kulaklık alırsan, bu sefer zaten kulaklığa da ayrı para ayırdığın için mikrofonun da iyi bir mikrofon olmazsa, ikisi de uzun ömürlü olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,996
Üyeler
141,782
Son üye
tanacar
Top Bottom