Neler Yeni

Kulaklk önerisi iyi olan

Karamazom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet
Arkadaşlar 250 400 TL arası kablosuz kulak üstü güzel bir kulaklık arıyorum önerilerinizi bekliyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Rampage Drop Plus öneririm.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Ariseks

80+ Gold
Bu bütçede kablosuz önermem. Seste gecikmeler meydana gelir ve yeteri kadar kaliteli olmadığından belli bir kullanımdan sonra şarjı dayanmaz.
Eğer ille de kablosuz olsun dersen: Anker SoundCore Life Q10
Soundsurge 85 gayet güzel ses performansı olarak gürültü emgelleyiciside var

Son düzenleme:

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Soundsurge 85 öneririm.
Bu bütçede kablosuz önermem. Seste gecikmeler meydana gelir ve yeteri kadar kaliteli olmadığından belli bir kullanımdan sonra şarjı dayanmaz.
Eğer ille de kablosuz olsun dersen: Anker SoundCore Life Q10
Ayıptır sorması adamın ihtiyacı var belli ki, bütçenin illaki 1K mı olması lazım kablosuz alabilmek için?

Atyxah

80+ Silver
Soundsurge 85 öneririm.

Ayıptır sorması adamın ihtiyacı var belli ki, bütçenin illaki 1K mı olması lazım kablosuz alabilmek için?
Adam, önermem AMA illaki sen ben almak istiyorum dersen bunu alabilirsin, diyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,209
Üyeler
140,616
Son üye
jsmlfegt
Top Bottom