Neler Yeni

Kule tipi sogutucu nasil takilir? Yardim lazim

bwNN

80+ Silver
Fani takmaya karar verdim markasi Performax perfan 120h anakart a520 m h , Ryzen 5 5600 islemci. Stok sogutucu sokup takacam. Termal macunum mx 4 . İlk defa takacagim icin korkuyorum ve acemiyim detayli anlatim , dikkat edilmesi gereken ne var soylerseniz sevinirim. @Ckribrahim @Emmree tecrübeli iseniz taktiklerini bekliyorum yoksa bildiğiniz biri varsa etiketler misiniz foruma hakimsiniz diye dusunuyorum

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Fani takmaya karar verdim markasi Performax perfan 120h anakart a520 m h , Ryzen 5 5600 islemci. Stok sogutucu sokup takacam. Termal macunum mx 4 . İlk defa takacagim icin korkuyorum ve acemiyim detayli anlatim , dikkat edilmesi gereken ne var soylerseniz sevinirim. @Ckribrahim @Emmree tecrübeli iseniz taktiklerini bekliyorum yoksa bildiğiniz biri varsa etiketler misiniz foruma hakimsiniz diye dusunuyorum
Performaxın bağlantı tipini bilmiyorum dostum. Am4 te iki türlü bağlantı var zaten. Bir tanesi anakart aynasına vidalar ile. Diğer bağlantıda tırnaklı olan bağlantı. İkiside çok basit. Macunu sürerken çok fazla sürme yada az sürme tek dikkat etmen gereken yer burası.

bwNN

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Performaxın bağlantı tipini bilmiyorum dostum. Am4 te iki türlü bağlantı var zaten. Bir tanesi anakart aynasına vidalar ile. Diğer bağlantıda tırnaklı olan bağlantı. İkiside çok basit. Macunu sürerken çok fazla sürme yada az sürme tek dikkat etmen gereken yer burası.
Dengeli sürdüğümu nasil anliyacagim X seklindemi sureyim birde dagitayim mi

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
Dengeli sürdüğümu nasil anliyacagim X seklindemi sureyim birde dagitayim mi
hocam sakız gibi yapıştırma. aşırı seyrek te sürme. yt den nasıl sürüleceğine dair videolar bulabilirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: bwNN

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
aslında kutudan çıkan bir kılavuz vardı. ben ona göre kurdum(am4).

• Beğen
Reaksiyonlar: bwNN

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Emir Asan
Hala takamadıysan anlatım videosu atabilirim.

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Emir Asan

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405