Neler Yeni

Kullanma Amacıma Göre Topladığım R5 5600 ve 4060' Lı Sistem Nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay ER
- Arkadaşlar selamlar, iş ve oyun odaklı olarak bir sistem arıyorum.
- Oynayacağım oyunlar daha çok story bazlı oyunlar olacak. God of war, Hogwarts Legacy, last of us vs.
- Bu oyunları oynayabilir miyim bu sistemle? Ultra ayarlar da oynamama gerek yok mid ayarlarda bile oynarım sorun yok.
- Bunlar harici iş odaklı olacağından ssd yükselttim. Anakartın 4 slotu olduğu için şuanlık 16 gb ile idare edeceğim ancak ilerde bi 16 daha takmayı planlıyorum.
- Ekstra olarak işlemci soğutucu elimde mevcut şu an Cooler master hyper 212 hava soğutucu var onu takmayı düşünüyorum.

1729505828787.png

Thorcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Emirhan
Güzel sistem güzel özelleştirme hocam ama o ssd ile tam olarak ne yapacaksanız? 4k video aktarımı yapmayacaksanız işinize yaramaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay ER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel sistem güzel özelleştirme hocam ama o ssd ile tam olarak ne yapacaksanız? 4k video aktarımı yapmayacaksanız işinize yaramaz.
Genel bilgisayar kullanımında hızlı olmasını istiyorum açıkçası. Bir de uzun ömürlü ileriye dönük olarak da kullanmak için.

Thorcuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Emirhan
Genel bilgisayar kullanımında hızlı olmasını istiyorum açıkçası. Bir de uzun ömürlü ileriye dönük olarak da kullanmak için.
Size kalmış hocam hayırlı olsun şimdiden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutucu olarak şunu önerebilirim

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Tugay gedik
Bence güzel sistem parçalarda kaliteli , Ram mhz sini 3600 yapabilirsen daha iyi olur gibi (fiyat ne kadar farkediyor bilmiyorum)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay ER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Size kalmış hocam hayırlı olsun şimdiden

Soğutucu olarak şunu önerebilirim

Elimde eski kasadan kalma cooler master hyper 212 var hocam rgb siz. Onu kullanmayı planlıyorum.

Bence güzel sistem parçalarda kaliteli , Ram mhz sini 3600 yapabilirsen daha iyi olur gibi (fiyat ne kadar farkediyor bilmiyorum)
tek 16 gb slot için 900 tl fark istiyor hocam. Verebilirim sorun değil mantıklı dediğiniz.

Top Bottom