Neler Yeni

Kumardan 2 Milyon TL Kaybeden Kuzenim

The Semih

80+ Silver
Arkadaşlar bu konuyu kumarla iddaa ile para kazanmaya çalışan arkadaşlar için açtım. Bahsedeceğim kuzenim yıllardır görüşmediğim birisi, kendisi sokakta büyümüş bulunduğum şehirde çok tanınan sosyete bir insan, her akrabada olduğu gibi diğer erkek çocuklarıyla kıyaslıyorlardı. Erken yaşta araba alıp satmaya başladı felan diye gözlerinde adam sayıldı, yaşı küçükken bile babam yaşlarında insanlara araba muhappeti siyaset yapıyodu, ben herzaman derdim bu çocuk büyüdüğünü sanıyor hani olurya herşeyi bildiğini sanan ama hiçbirşey bilmeyen genelde TR bunlarla dolu zaten. Ailesel sebeplerden ötürü 6 senedir uzağız onlardan o yüzden önemli olaylar kulağıma geliyordu bir tek. Eniştem Tır kazasından vefat etti ve büyük bir mevla tazminat parası aldılar o parayla zamanında 2 daire satın almışlardı, babasızlık çok kötü bir şey bunu yaşayan anlar sadece, aramızdaki tek fark ben babam yok diye şımarmadım aileme sahip çıktım çalıştım, ama o babadan gelen parayla şımardı ve zaten evleri hazır var diye buldu bir kızı evlendi gitti erken yaşta. Para insanı şımartır sözünün kanıtı. İsmini vermeyeceğim bir kumar uygulamasına şeker üzerine tasarlanmış, küçük paralarla başlıyor sonra 3-5 kazanınca insanoğlu durur mu dahada yüklü giriyor. Bitmek bilmeyen hırsının sonucunda oynadığı Tutar 100k ya kadar çıkmış duyduğuma göre. Sistem nasıl bir şey bilmiyorum ama bu kumar yüzünden arabasını sattı gizledi, en sonunda ortaya çıktı herkes şaşırmış bende şaşırdım. 2 Milyon TL kumar borcu çıkmış meydana. Babasından kalan 2 Daire ve arabasını kaybetti şuanda. 1 senelik evli çocuğu var ufak kiraya çıkmışlar. Empati kuramıyorum bile kafayı yerdim sanırım, bu kadar uzattım çünkü okuyan arkadaşım lütfen bilinçli ol oynuyorsan bırak. Kumar bir aileyi batırdı şuanda soy adımdan.

DonanımFikir

Beta Berk Bayındır 'ı Rahmetle Anıyoruz
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,587
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
100k da bıraksaynmış çok daha iyi olacakmış. Araba satıyorken neden daha büyük riske girmiş ki? O da biliyordur çünkü.
Sınır bilmeyince kumarda da kötü oluyor. Hayatım boyunca denemedim denemem.
Geçmiş olsun, inşallah maddi sorunlar olmuşsa biter bir an önce.

Kaporta Eray

80+ Bronze
100k da bıraksaynmış çok daha iyi olacakmış. Araba satıyorken neden daha büyük riske girmiş ki? O da biliyordur çünkü.
Sınır bilmeyince kumarda da kötü oluyor. Hayatım boyunca denemedim denemem.
Geçmiş olsun, inşallah maddi sorunlar olmuşsa biter bir an önce.
Reis oynamadan bilemezsin o şekerler bi güzel patlıyor adamı hipnoz ediyor. Benim oynayacak param kalmadı artık uyumadan önce kumar videoları izliyom

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,706
İsim
Egemen Toz
100x vermemiş be...
Kötü durum ya.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Oyun olduğu sürece kaybettiğimi almak için 2kat 4 kat basıyorum hepsini kaybedersem siliyorum zaten. Gerçek parayla iddia bile oynamam.

Scofied69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
scofied61
Kumar deneyenin ve severek oynayanın kendisine saygısı yoktur

Top Bottom