Neler Yeni

Öneri Kumaş pedli kablosuz/kablolu kulaklık önerisi (Oyun ve müzik amaçlı)

Gloxy

80+ Bronze
Bütçe
1700
Dostlar belirttiğim gibi kumaş pedli rahat bir oyuncu kulaklığı arıyorum. Sizin kullandığınız tavsiye ettiğiniz bir model var mı merak ediyorum. Başlıkta da belirttiğim için genellikle oyun ve müzik amaçlı kullanacağım. Kablo veya kablosuz benim için çok dert değil. mikrofon konusundada aşırı büyük değilse çıkıp çıkmaması dert değil. Önerilerinizi bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Şimşek
Kanka bende bayadır bakıyorum ama 1500e bir bütçe sanmıyorum hs80 var corsairin pedleri kumaşta değil deir de degil çok rahat kendim
void elite cloud core wireless barracuda x denedim en rahatı şu an bu fiyatına göre ucuz çünkü yeni geldi diyebilyorum artmadan alabilirsen al
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulaklık yeni çıkmamış* sadece arz talebi az

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Müzik ve oyun için alabileceğin o bütçede en iyi kulaklık. Yurt dışından alırsan istediğin fiyatlara gelir

Gloxy

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müzik ve oyun için alabileceğin o bütçede en iyi kulaklık. Yurt dışından alırsan istediğin fiyatlara gelir

Hocam yeterli pc slotum olduğu için usb girişli tercih ediyorum usb ses kartından daha çok imkan sunuyor ve daha kullanışlı olduğunu biliyorum.

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Hocam yeterli pc slotum olduğu için usb girişli tercih ediyorum usb ses kartından daha çok imkan sunuyor ve daha kullanışlı olduğunu biliyorum.
Hocam ses kartı alırsan hem usb portuna dönersin hemde daha çok verim alırsın. Çünkü bu kulaklıkların bas tiz dengesi mükemmel oluyor. Birde sesleri çok berrak oluyor.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Dostlar belirttiğim gibi kumaş pedli rahat bir oyuncu kulaklığı arıyorum. Sizin kullandığınız tavsiye ettiğiniz bir model var mı merak ediyorum. Başlıkta da belirttiğim için genellikle oyun ve müzik amaçlı kullanacağım. Kablo veya kablosuz benim için çok dert değil. mikrofon konusundada aşırı büyük değilse çıkıp çıkmaması dert değil. Önerilerinizi bekliyorum.
G435

En İyi Cevap
3
Bu bütçede böyle kulaklık bulursan haber et reis alıp 3 katına satarız.

Gloxy

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En İyi Cevap
3
Hocam corsair void elite var mesela.
Çok bir şey istemiyorum ki :D sadece kumaş pedli olması ve gerisi belirttiğim gibi çok önemli değil.
Agam müzik kulaklığı olarak zor. O yüzden dedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
atakan
eğer 2. el sizin için sorun olmicaksa bende mevcut 2 aylık. onun dışında bu bütçede dediğiniz özelliklere sahip kulaklık bulmak zor.

Gloxy

80+ Bronze
eğer 2. el sizin için sorun olmicaksa bende mevcut 2 aylık. onun dışında bu bütçede dediğiniz özelliklere sahip kulaklık bulmak zor.
Hocam konuyu okumadınız sanırsam, aradığım tek şart kumaş pedli olması.
2. el düşünmüyorum bu arada teşekkürler

Gloxy

80+ Bronze
Top Bottom