Neler Yeni

🔥 Kur Korumalı Mevduat gideri rekor kırdı! ZARAR ÇOK YÜKSEK!

Cihangir

80+ Gold

The Semih

80+ Gold
Hükümet memuru kurtardı asgari ücretli işçiyi ölüme terk etti resmen 3K zam yapıldı 1 ayda makas kapandı. Ailede birden fazla kişi çalıştığı için insanlar anca yaşıyor yoksa her ailede eskisi gibi sadece erkek çalışaydı ozaman manzarayı görün.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Cihan Duman
Hükümet memuru kurtardı asgari ücretli işçiyi ölüme terk etti resmen 3K zam yapıldı 1 ayda makas kapandı. Ailede birden fazla kişi çalıştığı için insanlar anca yaşıyor yoksa her ailede eskisi gibi sadece erkek çalışaydı ozaman manzarayı görün.
hangi memur kurtulmuş, kaymakamlar mı? 50 bin maaş alıyorlardı şu an kaç acaba 😄😄😄😄

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
Size bir şey diyeyim mi? Yerel seçime sadece 7,5 ay kaldı ve şuan bu hükümet seçim gelene kadar doları 30 üstüne çıkartmamak için ne yapar ne eder kamuya ait bir sürü yeri araplara ve yabancılara satarak, faiz yükselterek, KKM gibi saçma ve riskli sistemler çıkartarak, milletin yastık altındaki bir avuç altın veya dövizine göz dikip "bozdurun bozdurun" diyerek her türlü kozu oynarlar ama şunu herkes bilsin ki aslında şuan dolar 40 TL üstü ve şuan bunu aynı CB Seçiminden önceki süreçte yaptıkları gibi hep bir noktada dengelemeye çalıştılar ve hâla 27 bandında tutmaya çalışıyorlar artık zaman kalmadı veee seçimden sonra 86 milyonun selasını okudular her şey çok kötü oldu. İnanın yerel seçimden sonra ülke daha da kötü olacak. İnanın şuan hâlâ iyi günlerimiz. Türkiye Ekonomisi: Pim'i çekilmiş olan bir bomba gibi ve kaç saniye sonra patlayacağı tam bir muamma. Ülke iflasa gidiyor desem yeridir ve ki öyleyiz.
Bir Euro konusu açtığında burda 2 3 tane insanımsı kişiler vardı. Böyle olacak şöyle olacak dedigimizde bize hırlıyordu. Bi tanesi nick değiştirmiş geçen tek tek kontrol ettim 😂 kalitesiz insanlar bilgi vs sıfır. Valla ben seçimden önce orta gelirin altı düşük gelirin üstüydüm. Biraz daha fakirlestim farkindayim ancak o lavuklar daha yeni anlıyor ne olduğunu sanırım. Üzülmüyorum artık. LOLO yani.

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Abdülhalik
ilk islami kart tayyab çıktı hocam daha ne kadar iyi bir haber bekliyorsun
Elhamdülillah ilk zaten o kartla steam e 100 tl yükledim. Kasa ile anahtar aldım tekte Bayonet Doppler çikti hocam Elhamdülillah

Son düzenleme:

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
Bir Euro konusu açtığında burda 2 3 tane insanımsı kişiler vardı. Böyle olacak şöyle olacak dedigimizde bize hırlıyordu. Bi tanesi nick değiştirmiş geçen tek tek kontrol ettim 😂 kalitesiz insanlar bilgi vs sıfır. Valla ben seçimden önce orta gelirin altı düşük gelirin üstüydüm. Biraz daha fakirlestim farkindayim ancak o lavuklar daha yeni anlıyor ne olduğunu sanırım. Üzülmüyorum artık. LOLO yani.
Fark ettim de konuda birkaç tane koyun eksik. Hırıltı sesi duyamayınca bir eksik kaldım ben. Yüksek müsaadenize sığınarak bu konun akkoyunluğu görevini ben üstleniyorum. Bu beyinsizleri taklit etmek zor olacak ama deneyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef evet. Merkez Bankasının kasasından çıkıyor
VADAN SAG OLSUN... BEN GEREG İRSE GURU EGMEK İNEN SUVAN YİRİM YİNE DE VADANIMI AMARİĞANIN OYUNLARINA GURBAN EDMEM! HERKİŞ HADDİNİ BİLİCEK, BİYAT EDECEKSİNİZ SAYIN ULU ÜNDERİMİZE(!).

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom