Neler Yeni

kurgu, montaj, render, kısacası iş bilgisayarı bütce 45.000 TL 50.000TL arası

oguzzzklc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuzhan
Bütçe
50000
Merhaba arkadaşlar Ben Oğuzhan düğün fotograf ve vidio işi yapıyorum bu iş için cok güçlü bilgisayarlazım mormalde mac düşüyorum ama arada oyunda oynarım diye windows sistem toplucaz depolama ve monitör hariç premiere,Photoshop CS6,after effects ugulamard rahat calışa bilcem bi sistem önerisi (rgb şart)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,882
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Merhaba arkadaşlar Ben Oğuzhan düğün fotograf ve vidio işi yapıyorum bu iş için cok güçlü bilgisayarlazım mormalde mac düşüyorum ama arada oyunda oynarım diye windows sistem toplucaz depolama ve monitör hariç premiere,Photoshop CS6,after effects ugulamard rahat calışa bilcem bi sistem önerisi (rgb şart)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
R9 5950X ve RX 6900XT kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,882
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
2060 li PC ye o kdr verilmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartını degistirirsek olur

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
2060 li PC ye o kdr verilmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartını degistirirsek olur
Hocam işiniz için ekran kartı değil işlemci önemli.Oyun da oynayacaksanız kalan parayla iyi bir ekran kartı alınır.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,096
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

https://www.trendyol.com/samsung/97...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.68.3 x2

Metality

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Selami
i7-12700KF
64gb ram
Rtx 3060

üzerinden sistem kurulabilir. Önerdiğim işlemcinin Adobe uygulamaları için tek çekirdek performansı çok iyidir. Render ve kurgu işlerinde de güçlüdür.

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
pahalı kesinlikle alınmaz

Top Bottom