Neler Yeni

Kuşum kapıya sıkıştı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Samet Akar
Arkadaşlar iyi geceler papağanım kapıya sıkıştı ardından bağıra bağıra cırpındı kafesin üstüne kondu ayaklarında bir sıkıntı yok boyun kısmı kapının arasında kaldı elime alıp sıkışan kısımları kontrol ettim kırık falan yok ancak acı çekiyor , şuan kafesinde uyuyor normalde çok hareketli bir kuştur ancak şuan hep uyumaya çalışıyor bide gagasını tam kapatmıyor yemi kıramıyor çekirdeği çok sever onu da kıramıyor ağrı kesici olarak bizim kullandığımız ilacı suyuna katsam bir sıkıntı olur mu var mı başına gelen yardım edin lütfen

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
629
İsim
Murat
Arkadaşlar iyi geceler papağanım kapıya sıkıştı ardından bağıra bağıra cırpındı kafesin üstüne kondu ayaklarında bir sıkıntı yok boyun kısmı kapının arasında kaldı elime alıp sıkışan kısımları kontrol ettim kırık falan yok ancak acı çekiyor , şuan kafesinde uyuyor normalde çok hareketli bir kuştur ancak şuan hep uyumaya çalışıyor bide gagasını tam kapatmıyor yemi kıramıyor çekirdeği çok sever onu da kıramıyor ağrı kesici olarak bizim kullandığımız ilacı suyuna katsam bir sıkıntı olur mu var mı başına gelen yardım edin lütfen
röntgen çekilmeden kırık çıkık olduğunu bilmek zor kesinlikle veterinere veya varsa fakülteye götürün acil

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Ahmet Hakan
Dostum o kuş üzgünüm ama fazla yaşamaz gibi. Boyundan darbe alan fazla yaşamaz genelde. Senin içtiğin ağrı kesici de kuşa olmaz ayrıca.

hikoo

80+ Bronze
Yarin sabah veterinere goturmezseniz muhtemelen birkac gun icinde vefat eder

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Ya ben böyle hastalık konularına anlam veremiyorum o kuşu kontrol etmeden bakmadan ne biliyim görmeden burdan sana kim yardım edebilir. Hayvanı veterinere götür lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Samet Akar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya ben böyle hastalık konularına anlam veremiyorum o kuşu kontrol etmeden bakmadan ne biliyim görmeden burdan sana kim yardım edebilir. Hayvanı veterinere götür
Bu saatte veterinere nasıl götüreyim fikir almak için yazdım buraya

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Ahmet Hakan
Ya ben böyle hastalık konularına anlam veremiyorum o kuşu kontrol etmeden bakmadan ne biliyim görmeden burdan sana kim yardım edebilir. Hayvanı veterinere götür lütfen
Çoğu veteriner kuşlar ile ilgilenmiyor. Kuşçu bulsa daha iyi olur iyi anlayanından. Ama o da zor tanıdık ve işini bilen birini bulması lazım.

lyutnık

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Eren
kuşla ilgilenen bir yer gerçekten çok az çoğu satmak için açıyor dükkanı bizim çevrede de 4 5 tane kuşçu var hiçbiri bir şey yapamadı hastalanınca sonra öldü

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Bu saatte veterinere nasıl götüreyim fikir almak için yazdım buraya
Bebe asprini suya karıştırılıp veriliyor diye biliyorum en azından biz zamanında yapmıştık ancak gerçekten fayda ediyor mu bilmiyorum. Durumunu da bu şekilde yorumlamak çok zor, mümkünse 7/24 veterinerler oluyor götürmen en iyisidir. Şimdi götürmen imkansızsa ortamını sıcak tut üşümesin, katı gıdadan ziyade ezilmiş püre tarzı bir şey daha iyi olabilir gibi. Ben de uzman değilim çok yardımcı olamıyorum kusura bakma, en erken vakitte veterinere götürmek en sağlıklısı. Geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
kanka bu hala yasiyosa seninkine bisey olmaz

Ekler

• IMG_0049.png
    IMG_0049.png
    2.6 MB · Hit: 108
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Samet Akar
Bebe asprini suya karıştırılıp veriliyor diye biliyorum en azından biz zamanında yapmıştık ancak gerçekten fayda ediyor mu bilmiyorum. Durumunu da bu şekilde yorumlamak çok zor, mümkünse 7/24 veterinerler oluyor götürmen en iyisidir. Şimdi götürmen imkansızsa ortamını sıcak tut üşümesin, katı gıdadan ziyade ezilmiş püre tarzı bir şey daha iyi olabilir gibi. Ben de uzman değilim çok yardımcı olamıyorum kusura bakma, en erken vakitte veterinere götürmek en sağlıklısı. Geçmiş olsun.
Sağol yardımın için veteriner için sabahı bekleyeceğim mecbur
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka bu hala yasiyosa seninkine bisey olmaz
Fotoğrafa göre kanadından hasar almış benimki si boynundan aldı darbeyi

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Yusuf
Dostum sabah ilk iş veterinere götür, şakaya gelmez, insanlar için yapılmış ilaçları hayvana verme sakın.

Top Bottom