Neler Yeni

Yardım Kuzenim Monster Tulpar düşünüyor pek önermiyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Halil Yaşar
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Adil Mesut Acar
Hocam yani 5 yıllık buluruz da 10 yıl yani pek emin değilim ağır işlere girecek ise Macbook da öneririm size pro çipli.
Macbook pro çipliye baktım hem fiyat olarak acayip uçuk hem de özellikler düşük. Paylaştığım Acer Predator Helios Neo I9 düzgün çalışmıyor diyorsunuz. Dell de kötü diyorsunuz (danıştığım tamirci gayet iyi demişti) Hp den zaten uzak duruyorum. Asus ısınıyor diyorsunuz. Monster Tulpar da Ddr4 bellek kullanılıyor ve 4070 in hızına yetişemez diyorsunuz.

Peki ne alacağiz biz ? Lenovo ya bakayım dedim. 4070 lik bulamadım. Lenovo da kötüyse ne yapacağız ? Şu anda 100 bin hatta 150 binlere çıkamam. Ancak ilerde.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Macbook pro çipliye baktım hem fiyat olarak acayip uçuk hem de özellikler düşük. Paylaştığım Acer Predator Helios Neo I9 düzgün çalışmıyor diyorsunuz. Dell de kötü diyorsunuz (danıştığım tamirci gayet iyi demişti) Hp den zaten uzak duruyorum. Asus ısınıyor diyorsunuz. Monster Tulpar da Ddr4 bellek kullanılıyor ve 4070 in hızına yetişemez diyorsunuz.

Peki ne alacağiz biz ? Lenovo ya bakayım dedim. 4070 lik bulamadım. Lenovo da kötüyse ne yapacağız ? Şu anda 100 bin hatta 150 binlere çıkamam. Ancak ilerde.
Hocam o zaman bütçe düşürün i7 li Helios Neo alın.

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Doruk
Sıfır victus olacak diye birsey tok her markayı düşünüyor iyi olduktan sonra bu bütçeye ne önerirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monster alınır mı bu modeli bulmuş

Almadık bakıyoruz daha
victus yada monster almayın asla kalan markalar gayet ideal link atacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Adil Mesut Acar
Hocam o zaman bütçe düşürün i7 li Helios Neo alın.

Bütçeyi genel laptop özelliklerine göre arttırdım. İ9 varken neden İ7 ? İ9 da bir bilgisayar nasıl çalışmaz onu anlayamadım ? Bunu biraz anlatabilir misin sana zahmet. İ7 de çalışan bilgisayarın İ9 da çalışmaması çok ilginç :unsure:

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bütçeyi genel laptop özelliklerine göre arttırdım. İ9 varken neden İ7 ? İ9 da bir bilgisayar nasıl çalışmaz onu anlayamadım ? Bunu biraz anlatabilir misin sana zahmet. İ7 de çalışan bilgisayarın İ9 da çalışmaması çok ilginç :unsure:
Soğutması yetmiyor Helios neo nun ve de neo nun limitleri düz heliosa göre daha ağır i9 da da güzel çalışmıyor i9 saha doğrusu hiç bir bilgisayarda doğru dürüst çalışmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ferhat ÜZÜM

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ahmet