Neler Yeni

Yardım Kuzenim Monster Tulpar düşünüyor pek önermiyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Adil Mesut Acar
Soğutması yetmiyor Helios neo nun ve de neo nun limitleri düz heliosa göre daha ağır i9 da da güzel çalışmıyor i9 saha doğrusu hiç bir bilgisayarda doğru dürüst çalışmıyor.

Acer da sıvı soğutma sistemi yok muydu ? Hani soğutması en iyi laptoplardandı ? Hangi öneri için okuduysam genelde bu şekilde söylenmiş de o yüzden diyorum.

İ9 hiçbir bilgisayarda çalişmıyor mu ? Bu nasıl olabilir ? Yeni bir sistem evet ama hiçbir bilgisayarda çalışmaması çok saçma değil mi ? Bu limit muhabbeti anladığım kadarıyla işlemcinin çok fazla ısınmadan çalışması için konulmuş bir koruyucu. Ve her bilgisayarda var madem bu niye bu kadar takintı haline getirildi anlamış değilim..

Yeni bir laptop alacağım ve yeni bir sistem almak istiyorum. Halihazırda İ9 a param yetecekken İ7 almak da ayrı bir saçmalık olur. Ama siz diyorsanız ki İ9 hiçbir bilgisayarda çalışmıyor o zaman yeni sistemli İ9 4070, 4080 ve 4090 ekran kartlı hiçbir bilgisayarı almamak gerekiyor bu mantıkla düşününce.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Acer da sıvı soğutma sistemi yok muydu ? Hani soğutması en iyi laptoplardandı ? Hangi öneri için okuduysam genelde bu şekilde söylenmiş de o yüzden diyorum.

İ9 hiçbir bilgisayarda çalişmıyor mu ? Bu nasıl olabilir ? Yeni bir sistem evet ama hiçbir bilgisayarda çalışmaması çok saçma değil mi ? Bu limit muhabbeti anladığım kadarıyla işlemcinin çok fazla ısınmadan çalışması için konulmuş bir koruyucu. Ve her bilgisayarda var madem bu niye bu kadar takintı haline getirildi anlamış değilim..

Yeni bir laptop alacağım ve yeni bir sistem almak istiyorum. Halihazırda İ9 a param yetecekken İ7 almak da ayrı bir saçmalık olur. Ama siz diyorsanız ki İ9 hiçbir bilgisayarda çalışmıyor o zaman yeni sistemli İ9 4070, 4080 ve 4090 ekran kartlı hiçbir bilgisayarı almamak gerekiyor bu mantıkla düşününce.
Hocam ne istiyor iseniz onu alın i9 termale girmeden hiç bir bilgisayarda čalışmıyor demek istedim çalışır ama termale girecektir sıvı soğutma bu fiyatda neredeyse her bilgisayarda var soğutma iyide intelde çekmede iyi fazla ısınır ne istiyor iseniz onu alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Helios Neo i7 li.

Ben kime hangi bilgisayarı öneriyorum şuna herhangi bir bilgim yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ferhat ÜZÜM
Hocam ne istiyor iseniz onu alın i9 termale girmeden hiç bir bilgisayarda čalışmıyor demek istedim çalışır ama termale girecektir sıvı soğutma bu fiyatda neredeyse her bilgisayarda var soğutma iyide intelde çekmede iyi fazla ısınır ne istiyor iseniz onu alın.

Helios Neo i7 li.

Bizim bütçe max 50 en iyi ne olur sıfır diyor Katana bulduk 46 ya başka nitor 5 bulmuştuk qma hiç birini onermediniz ne olabilir bu bütçeye predator helios neo çok pahalı özelliklerine göre 4060 falan düşünüyoruz

Loq ların bataryaları kötü ama fişten kullanılacak 170w mis sarj aleti yeter galiba onları neden onermediniz

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bizim bütçe max 50 en iyi ne olur sıfır diyor Katana bulduk 46 ya başka nitor 5 bulmuştuk qma hiç birini onermediniz ne olabilir bu bütçeye predator helios neo çok pahalı özelliklerine göre 4060 falan düşünüyoruz

Loq ların bataryaları kötü ama fişten kullanılacak 170w mis sarj aleti yeter galiba onları neden onermediniz
Hocam 170 watt çok düşük şöyle düşünün nitro 16 330 watt adaptör ile geliyor

Zaten sorun şarjda iken şarj yemesi.

4060 lı MSI bulmaya çalışın vector falan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ferhat ÜZÜM
Hocam 170 watt çok düşük şöyle düşünün nitro 16 330 watt adaptör ile geliyor

Zaten sorun şarjda iken şarj yemesi.

4060 lı MSI bulmaya çalışın vector falan.
95 bin diyor bütçe max 50

50 ye katana serisi var

Vector çok pahalı Tuf lar nasıl sinema sorunu o kadar dert değil soğutucu ile hallederiz aşırı isinmadiktan sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Adil Mesut Acar

Helios Neo i7 li.

En nihayetinde istediğim bilgisayarı alacağım. Sanki sinirli bir şekilde cevap verdiniz. Ben sadece fikir almak amaçlı sizin de yorumlarınızı görünce size de danışmak istedim. Ancak termal mevzusu İ7 de yok mu peki ? İ9 nasıl İ7 den daha kötü olabilir onu anlayamıyorum. Ve bütçem İ9 a yetecekken niye İ7 alayım onu sormak istedim.

Ama anladığım kadarıyla dün siz söylediniz sıvı soğutma, bilgilerini paylaştığım, Dell de yok. Delldeki kullanılan macun farklı ve değişmesi sırasında laptopa zarar verir dediniz.

Acer Asus Monster ve diğeleri için de problemler var dediniz. Peki bu durumda İ9 için bütceme göre ne almak gerekli diyorum. Dediğim gibi halihazırda bütçem İ9 a yetiyorken İ9 almak isterim. Yetmeseydi direkt İ7 doğal olarak alırdım.

BIlgilendirme için teşekkür ederim. Vaktinizi aldım. Hakkınızı helal ediniz. İyi günler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,801
Üyeler
152,331
Son üye
Novasty
Top Bottom