Neler Yeni

Kuzenle evlenmek de ensesttir.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
Selim
Biliyorsunuz, Ahzab Suresi 50. ayete göre peygamberin bütün dişi kuzenleriyle evlendiğini anlayabilirsiniz ve her birinden en az 1 çocuğu var. İlginçtir, Kur'an evlatlık oğlunuzun karısıyla da evlenmenize izin verir. (Ahzab 37)

Artık uyanma vakti gelmedi mi?
Neye uyanalim 😁 çıplaklar plajına gidin bi orada aydınlanma yaşarsın

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,277
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
BMW M5 TOURING

BMW M5 Touring, BMW M modellerinin ün kazandığı üstün günlük kullanılabilirlik ve uzun mesafe kabiliyetiyle öne çıkan sürüş dinamiklerinin birleşimini bambaşka bir seviyeye taşıyor. Yüksek devirli V8 motor, M TwinPower Turbo teknolojisi ve bir elektrik motorunun birleşimi, tipik M gücünün yeni ve etkileyici bir deneyimini ortaya çıkarıyor ve yolda ve pistte baş döndürücü bir performans sunuyor. Belirgin şekilde genişletilmiş tekerlek kemerleri ve yan etekler ile ön ve arka apronların M'e özgü tasarımı, M5 Touring'in üçüncü neslini nihai yüksek performanslı çok yönlü araç yapan son derece güçlü bir görünüme yol açıyor.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Kgn
Komik değildi. Gülmedim. Şakan o kadar kötüydü ki kafamın üstünden gitmesini tercih ederdim. Dürüst olmak gerekirse beni güldürmek için berbat bir deneyimdi. Kıkırdamadım akciğerlerimde ufak bir hava akışı olmadı. Bilime göre güleceğimiz zaman, yüz kaslarımız gülmeden önce gevşemeye hazırlanırlar, en küçük bir oynama bile hissetmedim. 0/10 şakan o kadar kötüydü ki sana yasal olarak yaratıcılı olmana kim izin verdi inanamıyorum. Bu şakaya harcadığım beyin gücü dünyadaki bütün evlerin enerjisini karşılamaya yeter sanırım. Bi kişilik sahibi, ol şaka yapmayı öğren, kitap oku. Bunu komiklik için söylemiyorum, içtenlikle söylüyorum ki bu mizahın gelebileceği en kötü nokta olabilir. Az önce dünyadaki bütün mizahi ve komedik şeyleri tek elle yoketmiş bulunuyorsum. Toplumun seni bütün olarak bu komiklikten aciz bıraktığından dolayı büyük bir utanç içerisindeyim.

Biliyorsunuz, Ahzab Suresi 50. ayete göre peygamberin bütün dişi kuzenleriyle evlendiğini anlayabilirsiniz ve her birinden en az 1 çocuğu var. İlginçtir, Kur'an evlatlık oğlunuzun karısıyla da evlenmenize izin verir. (Ahzab 37)

Senin kafanı seveyim cidden bak kendinde sorunu inkar edercesine islama saldırıyorsun resmen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi takımlısın hoca
Fenerbahçeli (opsiyonel)

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,056
İsim
Mehmet Aslan

2. uzaklaştırma vakti gelmiş :kekw:

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

R Dünyası sizi çağırıyor.​

R25'ün ince ve atletik gövdesi, Yamaha'nın yarış kazdıran ikonik M1 MotoGP® motosikletinden ilham alan merkezi hava girişiyle donatılmıştır. Radikal güzel görünümü, aerodinamik yarış tarzı karenajı ve agresif ikili LED farlarıyla safkan R-Serisi genlerinin altını çizen bu motosiklet, sokakta veya pistte en çok arzu edilen 250 Supersport modelidir.

Yüksek teknik özelliklere sahip 37 mm KYB Upside Down (USD) ön amortisörler hassas süspansiyon hissi ve tepki verirken alçak yakıt deposuyla alçak gidon, R25'e hassas kontrol ile birlikte olağanüstü konfor ve ergonomik bir sürüş pozisyonu sağlar. Artık R Dünyasına adım atmaya hazırsınız.

Yüksek devirli 250 cc motor​

11,6:1'lik sıkıştırma oranı, üstten çift kam mili (DOHC) ve 4 supaplı silindir başlığı ile 250 cc 2 silindirli motor, hızlı devir artışı performansı ve yüksek devir verimi için tasarlanmıştır. R25'ün 12.000 dev/dak değerinde maksimum 26,4 kW (35 HP) güç çıkışı sağlayan etkili EU5 motoru, heyecan verici bir sürüş ve geniş yayılımlı güç ile nefes kesici hızlanma sağlar.

grasdiyas

80+ Silver

senin gibi 20ıq birisinin bu anlamı çıkartması gayet normal tabii bu yaptığın islam düşmanlığı denebilir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom