Neler Yeni

KYK Burs ve Öğrenim Kredisi ile Alakalı Bilgi

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Batuhan KELEKÇİ
Herkese hayırlı geceler.
Yakında (artık ne zaman başlar belli değil😂😂) burs başvuruları başlayacak. Bu burs ücreti ne kadar olur sizce? Bir de hem krediyi hem de bursu aynı anda alabiliyor muyuz?
Bir kaç sorum daha olacak, bu üç ay birden yatıyor mevzusu var o nedir ne değildir aydınlatırsanız sevinirim.
Son olarak eğer bu üç ay birden mevzusu varsa o parayla ikinci el bir PC toplayabilir miyim?
Hayırlı geceler, iyi forumlar.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Bu burs ücreti ne kadar olur sizce?
1000 lirayı geçer.
Bir de hem krediyi hem de bursu aynı anda alabiliyor muyuz?
hayır.
Bir kaç sorum daha olacak, bu üç ay birden yatıyor mevzusu var o nedir ne değildir aydınlatırsanız sevinirim.
Üni ekimde başlıyor ama sana aralıkta yatıyorya o aylarınkide yatıyor
Son olarak eğer bu üç ay birden mevzusu varsa o parayla ikinci el bir PC toplayabilir miyim?
taksitle iyi bişe alabilirsin ben öyle yapmıştım

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Batuhan KELEKÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Toplayamassın, ikisini aynı anda alamassın, 3 aylık toptan yatırıyorlar ekim kasım aralık ayı gibi düşün
Sağol teşekkürler. İyi forumlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000 lirayı geçer.

hayır.

Taksitle zorlanmaz mıyız?
Zorlanmazsın dersen bende senin uyguladaığın yolu izleyeceğim çünkü.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Sağol teşekkürler. İyi forumlar

Taksitle zorlanmaz mıyız?
Zorlanmazsın dersen bende senin uyguladaığın yolu izleyeceğim çünkü.
Fiyatı ve taksit sayısını güncel kredi miktarına göre ayarlarsan sıkıntı çıkmıyor benimki kendi kendini ödüyordu cebimden ekstra para çıkmıyordu mesela

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Mehmet
1000 lirayı geçer.

hayır.

Arkadaşın dediği gibi. Yatacak 3 ay geçen seneki miktardan yatıyor çünkü şu anda yatan öğrenciye de o kadar geliyor. Yeni öğrenciye geçen 3 ayın parası verildikten sonra yeni tutar belli olacak. Bu sene aylık 850 idi, sana da başta 850*3 yatacak. Artık nasıl bir bilgisayar toplamayı düşünürsün bilemem bütçene göre.

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Batuhan KELEKÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyatı ve taksit sayısını güncel kredi miktarına göre ayarlarsan sıkıntı çıkmıyor benimki kendi kendini ödüyordu cebimden ekstra para çıkmıyordu mesela
Hmm anladım teşekkürler.

Arkadaşın dediği gibi. Yatacak 3 ay geçen seneki miktardan yatıyor çünkü şu anda yatan öğrenciye de o kadar geliyor. Yeni öğrenciye geçen 3 ayın parası verildikten sonra yeni tutar belli olacak. Bu sene aylık 850 idi, sana da başta 850*3 yatacak. Artık nasıl bir bilgisayar toplamayı düşünürsün bilemem bütçene göre.
Tamamdır burslar bir başlasın ayarlayalım birşeyler. Tekrardan teşekkürler, iyi forumlar.

Cihangir

80+ Gold
Herkese hayırlı geceler.
Yakında (artık ne zaman başlar belli değil😂😂) burs başvuruları başlayacak. Bu burs ücreti ne kadar olur sizce? Bir de hem krediyi hem de bursu aynı anda alabiliyor muyuz?
Hayırlı geceler, iyi forumlar.
3 ay 2550 TL yapıyor. hem burs hem kredi alamazsın. kredi çıkarsa da aldığın miktarı geri ödeyeceksin faiz kalktı. Faiz varken benim kredi ödemem 14.550 aldım 16k ödiyecektim normal bankadan kredi alsaydım 23k ödiyecektim

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Batuhan KELEKÇİ
3 ay 2550 TL yapıyor. hem burs hem kredi alamazsın. kredi çıkarsa da aldığın miktarı geri ödeyeceksin faiz kalktı. Faiz varken benim kredi ödemem 14.550 aldım 16k ödiyecektim normal bankadan kredi alsaydım 23k ödiyecektim
Anladım teşekkürler, iyi forumlar.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
İhtiyacın yoksa kyk alma.
Adam taksitle ve krediyle bilgisayar almaya çalışıyor sence ihtiyacı yok mu? Ki bu devirde ihtiyacı olmayanında ihtiyacı var artık, ek olarak faizleri sıfırlandı diye biliyorum yine bir nebze daha iyi.

Eclipse

80+ Bronze
Adam taksitle ve krediyle bilgisayar almaya çalışıyor sence ihtiyacı yok mu? Ki bu devirde ihtiyacı olmayanında ihtiyacı var artık, ek olarak faizleri sıfırlandı diye biliyorum yine bir nebze daha iyi.
Öğrenciyim faturalar için kyk almayı düşünüyorum ve pc toplamak için kyk almayı düşünüyorumu kıyas edince bence ihtiyacı yok. Zaten kyk alarak pc toplanmaz. Borçlanarak pc almak istiyorsan en basit ve mantıklı olan peşin fiyatına taksitlendirme yapılan bir sistemi yakalamak. Yine de bunlar tercih meselesi. Ben zamanında aldım, çok pişman da değilim. Ama almasaydım da olurdu. Şu an borçlu olmazdım.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Öğrenciyim faturalar için kyk almayı düşünüyorum ve pc toplamak için kyk almayı düşünüyorumu kıyas edince bence ihtiyacı yok. Zaten kyk alarak pc toplanmaz. Borçlanarak pc almak istiyorsan en basit ve mantıklı olan peşin fiyatına taksitlendirme yapılan bir sistemi yakalamak. Yine de bunlar tercih meselesi. Ben zamanında aldım, çok pişman da değilim. Ama almasaydım da olurdu. Şu an borçlu olmazdım.
Peşin fiyatına taksit yapan birsürü site var zaten. Genelde 9 taksite kadar oluyor. Pc sitelerindede bulunur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,725
Üyeler
141,179
Son üye
ripeasy
Top Bottom