Neler Yeni

KYK Bursu 1250₺ Olarak Açıklandı

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Matty Man
AKP'li Yalova Termal belediyesi 6 kilometre yola öğrenci ücreti 10 lira alıyor git gel 20TL.
Haftada 5 gün dersim var 400 lira eder. 400 de yurt parası 800 lira şimdiden gitti. Kağıdıydı fotokopisi kitabı kalemi bilmem ne desek para kalmıyor arkadaşlar. Siz neyin hesabını yapıyorsunuz bilmiyorum ama ben ahır gibi yurtlarda kalan, hayvana versen yenmeyecek kurtlu yemekleri yiyen, 1 sosyal aktivite ya da zaman çok görülen, çocukları 6 yaşında evlendirilip bu olayı aklamaya çalışanlardan, kışın spor ayakkabıyla karda yürümek zorunda bırakanlardan intikam alacağım.Beni suriyelilerden,afganlardan aşşağı koyanlardan intikam alacağım. Tüm yalakalarada sesleniyorum bu ülkenin parasını ezdiren,halkını ezdiren,milliyetçiliğini ezdirenler osmanlıyı savaşa sürüklüyenlerle aynıdır. Vatan toprağını paraya satanların sizi zaten işgal altına aldığını görmüyormusunuz? Eskisi gibi ordularla savaşın olmadığını,işgalcinin adının artık "Yatırımcı" olduğunu bilmiyorsanız yazık ama bilip görüp susuyorsanız sizdende intikam alacak bu gençlik.
Haklı bi isyan, ogrencileri bu duruma dusurenler utansin.

NightRose

80+ Bronze
Yemekhane zaten ucuz onu biliyorum. Dersin denk gelmezse aç kalıyorsun.
ders neden denk gelmiyor öğle arası olmuyor mu ? benim okuduğum zamanda 8-12 14-17 şeklinde öğleden önce öğleden sonra dersleri olurdu. saatler tam uyuşmayabilir ama bu şekilde. ben de okul yemekhanesinde yerdim 12-14 arası. 11-16 arası açık kalıyordu yemekhane 2.öğretimler de gelir önce yemeğini yerdi öyle derse geçerdi

Top Bottom