Neler Yeni

Kyk çıkmazsa ne olur?

Golf 4 R32

80+ Silver
Ben yks tercihinde başka bir şehir yazarsam ve yerleşirsem ama kyk çıkmazsa ne olacak kiraya çıkamam?

marjii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can Kandemir
idareten yerleşebileceğin bir yer varsa orada kalırsın bir süre ben öyle yapmıştım. Durumun kötüyse direkt çıkıyor yoksa yedeğe alırlar illaki sıra gelir. 1 hafta kalmıstım ben sonra çıkmıstı

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,908
İsim
Batuhan
Ben yks tercihinde başka bir şehir yazarsam ve yerleşirsem ama kyk çıkmazsa ne olacak kiraya çıkamam?
Çıkmamış Olur 😅

Şaka Bir Yana Mecbur Kısa Bir Süre Kiraya Geçmen Gerekir .

yusuftheayay

80+ Bronze
idareten yerleşebileceğin bir yer varsa orada kalırsın bir süre ben öyle yapmıştım. Durumun kötüyse direkt çıkıyor yoksa yedeğe alırlar illaki sıra gelir. 1 hafta kalmıstım ben sonra çıkmıstı
Heryerde öyle değil o işler, yurdun kapasitesini öğrenmesi gerek bizde ilk sene kalacak yer bulamayan arkadaşlar olmuştu çok sıkıntı, eğer gideceğin üni güzel bir üni değilse ve barınma sorunu varsa gitme, köklü ünilerde genelde barınma sorunları olmuyor sistem oturmuş oluyor çünkü.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Akın Serhan Toğrul
Ailenin tek çocuğu sen isen annen bir çılgınlık yapıp son dakika senle aynı şehre gelebilir bana öyle oldu :D

Golf 4 R32

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kyk başvuru yaparken odadaki kişi sayısını seçme gibi bişey var mı?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
ismail
kyk çıkmazsa kiraya da çıkmazsan ne olmasını bekliyorsun? Aforoz edecekler seni üni meydanına alıp.

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
izmire 1 günlüğüne abimi kykya bırakmak için gitmiştik. Daha sonra kyk çıkmayınca her gün kiralık/ satılık ev aramıştık bir tane bile konumu iyi fiyatı şişik olmayan ev olmadığı için yaklaşık 7 gün izmirin her mahallesini dolastık. Daha sonra kalan 3 günde torpil morpil bir şeyler yaptırarak zar zor milletvekili kontenjanından sokmuştuk. Gerçekten anlamsız bir yerleştirme sistemi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kyk başvuru yaparken odadaki kişi sayısını seçme gibi bişey var mı?
kahvaltı menünü de seçemiyorsun bilgin olsun

Top Bottom