Neler Yeni

Kyk da oynamak için nintendo switch lite almak mantıklımıdır

Concevt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Berkay Burak Çifci
Nintendo switch lite su anda yurt dışı fiyatıyla ayı hemen hemen 7k ile 8k arası
Normalde ps vita alcaktım ama 2 el sitelerinde insanlar uçmuş 2011de çıkmış konsol için 4k dan başlıyor 9k ya kadar çıkıyor o yüzden sıfır nintendo almak daha mantıklı geldi oyunları aşırı pahalı ama uzun yıllar drift sorunu olmazsa kullanabileceğim bir cihaz en azından sizce mantıklımı almak

Btengin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Batuhan Engin
Eğer Nintendo oyunları ilginizi çekiyorsa bence mantıklı, tercih edilebilir. İkinci elde çipli cihazlara da bakabilirsiniz aslında.

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Ayberk SOKUL
Nintendo switch lite su anda yurt dışı fiyatıyla ayı hemen hemen 7k ile 8k arası
Normalde ps vita alcaktım ama 2 el sitelerinde insanlar uçmuş 2011de çıkmış konsol için 4k dan başlıyor 9k ya kadar çıkıyor o yüzden sıfır nintendo almak daha mantıklı geldi oyunları aşırı pahalı ama uzun yıllar drift sorunu olmazsa kullanabileceğim bir cihaz en azından sizce mantıklımı almak
Bütçeni biraz daha arttırıp laptop alabilir, PS ve XBOX emülatörleriyle oyunlar oynayabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Switch emülatörleri yok malesef...

Musa06_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Musa
Steam deck al ikinci el bide SD kart tamamdır PC gibi kullan switch hem oyunlar pahalı hem güçlü degil

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Ayberk SOKUL
Steam deck al ikinci el bide SD kart tamamdır PC gibi kullan switch hem oyunlar pahalı hem güçlü degil
Steam Deck'e korsan oyun yüklemeniz normal bilgisayara göre çok daha zor. Bilginize.

Concevt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Berkay Burak Çifci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keşke steam deck falan alsamda ama bütçe sıkıntı switch 7.5k steam deck ikinci el de en ucuz 11k genede 3500 çıkmaz şu anda yani

Bütçeni biraz daha arttırıp laptop alabilir, PS ve XBOX emülatörleriyle oyunlar oynayabilirsin.

Switch emülatörleri yok malesef...
Bütçe çıkmıyor daha normalde ps vita alacaktım 2500 a 3000 falan harcamayı ama yok
Anca switch e kadar çıktı

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Mahir Cengiz
Keşke steam deck falan alsamda ama bütçe sıkıntı switch 7.5k steam deck ikinci el de en ucuz 11k genede 3500 çıkmaz şu anda yani

Bütçe çıkmıyor daha normalde ps vita alacaktım 2500 a 3000 falan harcamayı ama yok
Anca switch e kadar çıktı
Ps vita alma hocam boşuna vakit kaybı

Top Bottom