Neler Yeni

Yardım KZ EDX PRO KULLANAN VARMI?

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Sinan
Ben kullanıyorum hocam. Ses olarak sorun yaşamazsın ama mikrofonu pek iyi değil bilgin olsun.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,930
İsim
Hacı

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Beguile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanıyorum ve alınır.
Bu arada yeni hesap açıp al yarı fiyatına gelir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şurdan al 2 haftada gelir 150-200 lira para ödersin yeni hesapla.....
Hangi oyunları oynuyorsun daha önce kulağın arkasına takılan tarzda kulaklık kullanmadım uzun kullanımda acıtır mı gözlükte kullanıyorum

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,930
İsim
Hacı
Hangi oyunları oynuyorsun daha önce kulağın arkasına takılan tarzda kulaklık kullanmadım uzun kullanımda acıtır mı gözlükte kullanıyorum
Acıtmaz.
CS GO oynadım kulaklıkla güzel ses kasıyor.
Bende gözlük takıyorum ve biraz da bundan ötürü, hem de daha rahat olması nedeniyle sadece kulak içi kulaklık kullanıyorum.
Alınır 200 liraya. Türkiyede bunun kalitesinde bir şey alayım desen 500-600 lira bayılman lazım min.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,048
İsim
Mert Metshi
buyuk oldugu icin uzun kullanimda rahatsiz ediyor sarki dinlerken guzel ama oyunda hic denemedim ses kasarsin diye dusunuyorum

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Beguile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ne berbat bir kulaklıkmış. Aldığıma bin pişman oldum. PC'ye taktım arkadan cızırtı sesi geliyor. Ayrıca dip ses sorunu var. Sanki sinek vızıltısı gibi bir ses geliyor. Hem telefonda hem PC'de denedim aynı. Kulaklığın sesi ve rahatlığı çok hoşuma gitti ama cızırtı çok rahatsız etti beni. O kadar gün sabırsızlıkla bekle hayal kırıklığına uğra... Keşke indirimdeyken JBL C100SI alıp kullandığım kulaklıktan devam etseydim. Kesinlikle almayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk Ekim
Müzik için güzel ama oyun için berbat, pubg pc de sesler nerden geliyor anlaşılmıyor. O yüzden oyun için alacaklara tavsiye etmem

Top Bottom