Neler Yeni

Laptop 15 saniye açık kalıp kapanıyor?

Ermanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökhan zengi
Eski bir laptop var onu canlandırmaya karar verdim. bir iş için kullanıcam. 15 20 saniye çalışıp kaapanıyor. Bugün komple söktüm termal macun yeniledim fanı temizledim ramları değiştirdim hdd yi ssd ile değiştirdim. Fakat sorun yine aynı format ekranında dosyalar kopyalanırken kapanıyor. Öncedende yüklü windowsda yine 15 20 saniyede kapanıyordu.
hp g62 modeli

evoguy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
burak
Eski bir laptop var onu canlandırmaya karar verdim. bir iş için kullanıcam. 15 20 saniye çalışıp kaapanıyor. Bugün komple söktüm termal macun yeniledim fanı temizledim ramları değiştirdim hdd yi ssd ile değiştirdim. Fakat sorun yine aynı format ekranında dosyalar kopyalanırken kapanıyor. Öncedende yüklü windowsda yine 15 20 saniyede kapanıyordu.
hp g62 modeli
Cpu faninin calistigindan emin miyiz

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
hp g62 modeli
Termal Pedleri kontrol et, onlardan dolayı kapanıyor olabilir. Chipsetin üstünde varsa Termal Ped onu da kontrol et. Sakız gibi olmuşlarsa yeni Termal Ped al.

Ermanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökhan zengi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Termal Pedleri kontrol et, onlardan dolayı kapanıyor olabilir. Chipsetin üstünde varsa Termal Ped onu da kontrol et. Sakız gibi olmuşlarsa yeni Termal Ped al.
Bir adet vardi aslında benimde dikkatimi çekmişti. Elimde yok diye değiştirmedim. Ilk firsatta alip deneyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güç besleme veya batarya ile ilgili olabilir
Batarya bitik zaten. Şarj haricinde çalışmıyor

evoguy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
burak
Bir adet vardi aslında benimde dikkatimi çekmişti. Elimde yok diye değiştirmedim. Ilk firsatta alip deneyeceğim

Batarya bitik zaten. Şarj haricinde çalışmıyor
Sarj adaptorunu ve kabloları kontrol et o zaman kanka ya onlarda ya da laptopun sarj soketinde sorun vardır cpu fani da calisiyorsa

Ermanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökhan zengi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sarj adaptorunu ve kabloları kontrol et o zaman kanka ya onlarda ya da laptopun sarj soketinde sorun vardır cpu fani da calisiyorsa
Adaptor farkli bilgisayarda çalışıyor onda sorun yok bro. Sarj soketindede yoktur çünkü batarya zaten bitik kablo yerinden biraz oynadiginda aninda gidiyor

evoguy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
burak
Adaptor farkli bilgisayarda çalışıyor onda sorun yok bro. Sarj soketindede yoktur çünkü batarya zaten bitik kablo yerinden biraz oynadiginda aninda gidiyor
Kablo oynadiginda gidiyorsa laptopun sarj soketi sikintili işte

Bataryayi söküp tak bakalım sarja yine olursa net soket bozuk

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,764
Üyeler
149,980
Son üye
Göktürkbey31
Top Bottom