Neler Yeni

Laptop alınır mı ?

Berkan808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Berkan Dönmez
Arkadaşlar sizce laptop alınır mı ? Yoksa toplama mı alınır ? Tavsiyede bulunur musunuz?

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
Arkadaşlar sizce laptop alınır mı ? Yoksa toplama mı alınır ? Tavsiyede bulunur musunuz?
Lütfen Benim Düştüğüm Hataya Düşme Laptop Alma Her Ne Olursa Olsun. Tabi Amacın Oyun Değilde İş İse O Farklı :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
İsmail
Ne yapcaksın mesela ben yazılımcıyım pc alcağım zaman laptop tercih ederşm ama sen ben sadece oyun oynayacağım diyorsan masaüstü

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
berke
Laptop fiyatları dolar kuru sebebiyle bu zamanda çok pahalı. Bütçeni düşünüyorsan toplama olabilir.

ozberk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ozberk
Laptop alıp evden cıkarmıcaksan büyük hata bi laptop kullanıcısı olarak ama seyahet eden biriysen yanında taşıman gerekcekse tabi ki laptop

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Laptoplar özelliklerine göre çok para istiyorlar dışarıda kullanman gerekmiyorsa toplama almanı şiddetle öneririm.

MustafaA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Afat
Bu kullanıcının isteğine göre şekillenir. Çok gezen yer değiştiren biriysen laptop almak mantıksız olur. Evde sürekli duran biriysen toplama daha mantıklı. Birde 5000 tl'lik toplama ile 5000tl lik laptobun performansları aynı olmaz çünkü laptoplar aynı özellikteki kasalara göre daha pahalıdır

ventioNN

80+ Platinum
Taşıman zorunlu değilse masaüstünün verdiği oyun keyfi bambaşka :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Yeldan
Evet dostum diğer insanların laptopların çok yavaş olduğunu bir tarafa bırak eğer 5000-6000 tl arasındaki bazı laptoplar toplama bilgisayardan daha ucuza ve daha performanslı şekle denk gelebiliyor. Benim laptobum L340 göz atabilirsin :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,745
Üyeler
152,733
Son üye
insanbaho
Top Bottom