Neler Yeni

Yardım Laptop Ani Fps Düşüklüğü

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
dostlarım herhangi bir oyuna giriyorum 5dk geçiyor ve sonra aniden fanlar en yüksekte dönmeye başlıyor Fps 30 a düşüyor ve laptopu yeniden başlatmadığım sürece bu sorun devam ediyor önceden böyle yapmıyordu ne yapabilirim ekran kartı bir anda dahili ekran kartına geçiyor desem mux switch açık zaten yardımcı olur musunuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hasan
dostlarım herhangi bir oyuna giriyorum 5dk geçiyor ve sonra aniden fanlar en yüksekte dönmeye başlıyor Fps 30 a düşüyor ve laptopu yeniden başlatmadığım sürece bu sorun devam ediyor önceden böyle yapmıyordu ne yapabilirim ekran kartı bir anda dahili ekran kartına geçiyor desem mux switch açık zaten yardımcı olur musunuz ?
Marka model nedir?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
Hocam hiç MSI afterburner üzerinden sıcaklıkları ve kullanımlara baktınız mı birde laptop şarjda oynuyorsunuz değil mi
şarjda oynuyorum tabi hatta şarjtan bi kere bile çıkarmam msı afterburnerden baktığımda işemci sıcaklığı çok yüksekti işlemci ve ekran kartı kullanımı eskisi gibiydi

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hasan
şarjda oynuyorum tabi hatta şarjtan bi kere bile çıkarmam msı afterburnerden baktığımda işemci sıcaklığı çok yüksekti işlemci ve ekran kartı kullanımı eskisi gibiydi
İşlemci ne hocam birde sıcaklık kaç derecede büyük ihtimal sıcaklıktan dolayı bu sorunu yaşıyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güç planı hangi seçenekte

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Cihaz anlık olarak şarj kesiyor olabilir mi? Kontrol eder misin pil düşü falan var mı?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
İşlemci ne hocam birde sıcaklık kaç derecede büyük ihtimal sıcaklıktan dolayı bu sorunu yaşıyorsunuz

Güç planı hangi seçenekte
yüksek performansta hocam acaba termal macunlar mı kurudu

Cihaz anlık olarak şarj kesiyor olabilir mi? Kontrol eder misin pil düşü falan var mı?
yok hocam pil seviyesi düşmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hasan

Sıcaklık yüksek olunca performans kayıpları ve droplar yaşayabilirsin sana tavsiyem bı kontrol et termal macunları bakım yap fanlara vs.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
Sıcaklık yüksek olunca performans kayıpları ve droplar yaşayabilirsin sana tavsiyem bı kontrol et termal macunları bakım yap fanlara vs.
pazartesi servise götüreyim en iyisi hocam teşekkür ederim

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke

30 FPS'e düşmesi demek aslında güç kesmesine işaret olabilir servise götürebilirsiniz kontrol etsinler.

Mesela eski cihazım bu şekilde anlık güç kesilip takılıyordu, servis problemimi çözemedi ve iade almak zorunda kaldım üst model isteğimide kabul etmediler ve bende kronik sorunlu bir cihazla uğraşmak istememiştim.

Top Bottom