Neler Yeni

laptop bazen açılmıyor

yakup2048

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yakup
Arkadaşlar ben yeni laptop aldım. Casper Excalibur g870. laptopu bazen açmaya çalıştığımda açılmıyor. Güç tuşuna basıyorum. Excalibur yazısı geliyor ve geri gidiyor. Sonra siyah ekranda kalıyor. Öyle kalıyor. Güç tuşuna basılı kalıp kapatıyorum. Yeniden güç tuşuna basıp açtığımda resetleniyor gibi bir şey oluyor ve açıldığında yazılar büyümüş oluyor, ekran yanıp sönüyor bazen. Klavye kısayolları driverı silinmiş oluyor. Ekran kartı ve klavye driverını kurunca yazılar ve ekran düzeliyor. Bunun nedeni nedir bilen var mı?

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
mehmet demirel
iyade edebiliyosaniz edin hem sorunlu hemde isinma sorunu oluyor

yakup2048

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yakup
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyade edebiliyosaniz edin hem sorunlu hemde isinma sorunu oluyor
Isınma sorunu yok oyun falan da oynadim 1 saat falan max 60 i gördüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal kullanimda hiçbir sıkıntısı yok bazen acilista böyle yapıyor işte

Abdul4431

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abdulkadir Çetinkaya
Arkadaşlar ben yeni laptop aldım. Casper Excalibur g870. laptopu bazen açmaya çalıştığımda açılmıyor. Güç tuşuna basıyorum. Excalibur yazısı geliyor ve geri gidiyor. Sonra siyah ekranda kalıyor. Öyle kalıyor. Güç tuşuna basılı kalıp kapatıyorum. Yeniden güç tuşuna basıp açtığımda resetleniyor gibi bir şey oluyor ve açıldığında yazılar büyümüş oluyor, ekran yanıp sönüyor bazen. Klavye kısayolları driverı silinmiş oluyor. Ekran kartı ve klavye driverını kurunca yazılar ve ekran düzeliyor. Bunun nedeni nedir bilen var mı?
Format atıp temiz bir kurulum yapın düzelmezse iadeye gönderin

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Alperen
Bir kaç yerde okudum kronik o laptop sorunlu

Top Bottom