Neler Yeni

Yardım Laptop ekran gidip geliyor

Mustysngl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mustafa Şengül
Arkadaşlar laptopum monster abra a7 v11.2 bilgisayarımın her şeyinden çok memnunum ekran kartı 1650 işlemci i7 10. Nesil ve 32 GB ram var. 2 ay önce ekran gidip gelmeye başladı FIFA oynarken başta anlayamadım sonra baktım ki fan çalışmıyor. Kasasını açtım fan kablosu kesilmiş neyse tamir ettim ve sorun kısmen düzeldi. Ama şuan fan çalışmasına rağmen az bir şey ısındığı zaman direkt olarak ekran gidip gidip geliyor sürekli. Oyun falan oynanmıyor yani hızlı hızlı göz kırpıyormuş gibi. Sizce bunu nasıl düzeltebilirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monster Notebook aldım yaklasik 2.5 3 ay önce ilk geldiginde yaklasik 3 4 hafta kullandim ve masaüstünde vs ekran siyah olup gidip geliyor 1 2 dk sonra tamamen gidiyordu ama televizyona bağlıyordum gayet güzel bi şekilde gözüküyordu televizyonda servise gönderdim cihazı 3 hafta sonra tekrar gönderdiler panel değişti diyerek geldiğinde bir şey değişmemişti yine aynı şekildeydi tekrar gönderdim sıfır ürün gönderildi onu da yaklaşık 1 ay felan kullandim simdi mesela basit bi oyunu oynuyorum mt2 vesaire valorant giriyorum ekran siyah olup gidip gelmeye basliyor örneğin ebaya giriyorum ebada da aynı şekilde ki sadeve ekran da gitmiyor laptopun arkasindaki monster logosunun ışığı da yanıp sönüyor bu konu hakkınsa bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada cihazın özellikleri
Gtx 1650 Refreshed ( 2020)
i7 10750H
1x16 Gb Ram
17.3 inç 120 hz ekran
Monster Abra A7 V11. 2.1
ve ayrıyeten acaba para iadesi yaparlar mı
Arkadaş konu açmış benim bilgisayar da aynı model sadece 32 ramli olanı

Top Bottom