Neler Yeni

Laptop Ekran Paneli sRGB Oranı'nı Nasıl Öğrenilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperay KARAMAN
Merhaba arkadaşlar hp victus 16-R1056NT sahibiyim. Ürün web sitesinde ekranın %100 sRGB olduğu yazıyordu fakat donanım arşivi videosunu izledikten sonra aklıma takıldı ekranın nit değerini ms değerini ve sRGB oranını nasıl öğrenebilirim?

yagizd2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Yağız DERELİ
Aygıt yöneticisi --> Monitörler --> Integrated Monitor'e sağ tıkla, "Özellikler"i seç --> Ayrıntılar sekmesine gel --> Özellik yazısının altından "Donanım Kimlikleri"ni seç --> Altta çıkan "MONITOR\........" yazısında noktalı kısımda monitörünüzün modeli yazar. Bu modeli araştırıp öğrenebilirsiniz. Anlayamazsanız dediğim kısma kadar gelin, modeli paylaşın yardımcı olurum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Toprak Eren
Aygıt yöneticisi --> Monitörler --> Integrated Monitor'e sağ tıkla, "Özellikler"i seç --> Ayrıntılar sekmesine gel --> Özellik yazısının altından "Donanım Kimlikleri"ni seç --> Altta çıkan "MONITOR\........" yazısında noktalı kısımda monitörünüzün modeli yazar. Bu modeli araştırıp öğrenebilirsiniz. Anlayamazsanız dediğim kısma kadar gelin, modeli paylaşın yardımcı olurum.
MONITOR\BOE0C76
knk bakarmısın oranlarına bulamadım ben

GameMafia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet ceren
Kanka banada bakarmısın BOE0B9F

yagizd2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Yağız DERELİ
bende bişeyler buldumda bu panel 350 nit miymiş
Aynen dostum doğru bakmışsın.

Screenshot_2.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç