Neler Yeni

Yardım Laptop ekran problemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mert Öztürk
arkadaşlar laptop düşmüştü ekran gördüğünüz gibi oldu bi noktasından bastırınca düzeliyor ara ara sürekli oluyor ekran değiştirmeye değecek bir bilgisayar değil sökme işlerinden anlarım lcd yi komple çıkardım hiçbir fiziksel hasar göremedim bilgisi ya da önerisi olanlar yazsın lütfen.
0AF0F308-68AA-4A47-93F1-773F87034D59.jpeg
5BD3EE52-03D0-4E0B-AB9D-99509B56EC52.jpeg
A8E8F324-CD28-4DD5-A809-6FC6D98064A2.jpeg

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Ekran kartı görüntü arabiriminde kaynaklı olduğunu düşünüyorum, Isıtarak sorunun giderildiğini daha evvel uğraşmıştım. Cihazı tamamen folyo ile sarıp bir süre çalıştırdıktan sonra sorun düzelmişti. Hp marka laptoptu. tabii ki sizin sorununuz farklı olabilir buradan resimlerden kestirmek zor iş. Masrafa değmeyecekse eğer bu şekilde kullanın gitsin. Ya da size deneyerek işlemi deneyin. Teknik servisler'de garanti vermeden görüntü chipsetlerini cihazlarla ısıtarak halledip vermekteler bir süre daha gider belki düzelirse elden çıkarıırsınızda. Kolay gelsin.

kimselerduymasın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
kimseler duymasın
Ekran kartı görüntü arabiriminde kaynaklı olduğunu düşünüyorum, Isıtarak sorunun giderildiğini daha evvel uğraşmıştım. Cihazı tamamen folyo ile sarıp bir süre çalıştırdıktan sonra sorun düzelmişti. Hp marka laptoptu. tabii ki sizin sorununuz farklı olabilir buradan resimlerden kestirmek zor iş. Masrafa değmeyecekse eğer bu şekilde kullanın gitsin. Ya da size deneyerek işlemi deneyin. Teknik servisler'de garanti vermeden görüntü chipsetlerini cihazlarla ısıtarak halledip vermekteler bir süre daha gider belki düzelirse elden çıkarıırsınızda. Kolay gelsin.
arkadaşın dediği gibi bga makinesinde yapıyolar bu işlemi ama 1-2 ay yada 6 ay gidiyor fazla gidenini görmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mert Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğiniz chipseti fön makinasıyla ısıtmayı deniycem

Top Bottom