Neler Yeni

Laptop Fixing Ekranı

elyidas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Nida
Arkadaşlar laptopumu açtığımda samsung yüklenme logosunda uzun süre kalmıştı ardından mouse tıklamam ile sanırım ilk fotoğraftaki ekran geldi hiç bişey yapmadan bekleyince ikinci fotoğraftaki ekran geldi. Stage’in %100 olmasını bekledim şimdi de stage 2 nin dolmasını bekliyorum sanırım.. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.. Bekledikten sonra 3. fotoğraftaki ekran geldi ve laptop kapandı açtığımda ise 4. fotoğraftaki ekran geldi bişey yapmadım ve 2 dk sonra tekrar kapandı

Tekrar açtığımda son fotoğraftaki ekran gelmedi ‘’güncelleştirmeler üzerinde çalışılıyor’’ yükleme ekranı 2 kere geldikten sonra yeniden başlattı ve laptop açıldı!

Şu anda kullanabilir miyim? Geçici olarak bir işe yarayacaksa laptoptan bazı şeyleri sileyim diyorum?

Daha etkili çözüm olarak yorumlarınızdan çıkarımlarımlarımla ssd alıp takmayı ancak öğrenebilirsem kendim halledebilirim ya da tamirciye götürüp ssd taktıracağım

Bu saatte bana yardımcı olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkür ederim 💕

Ekler

• IMG_8313.jpeg
    IMG_8313.jpeg
    1.4 MB · Hit: 30
  • IMG_8314.jpeg
    IMG_8314.jpeg
    1.4 MB · Hit: 31
  • IMG_8315.jpeg
    IMG_8315.jpeg
    1.6 MB · Hit: 32
  • IMG_8317.jpeg
    IMG_8317.jpeg
    2.6 MB · Hit: 22
Son düzenleme:

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Sanırsam onarım yapıyor, Windows dosyaları bozulmuş olabilir. Bitene kadar bekleyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar süre geçti?

elyidas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Nida
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırsam onarım yapıyor, Windows dosyaları bozulmuş olabilir. Bitene kadar bekleyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar süre geçti
ikinci fotoğraftaki ekrandan beri yaklaşık yarım saat olmuştur belirttiğim gibi stage 1’in %100 olmasını bekledim şu an da stage 2’inin dolmasını bekliyorum sanırım anladığım kadarıyla

xTURANN

80+ Silver
Laptop galiba biraz eski. HDD varsa içerisinde son dönemlerini yaşıyor olabilir. Bu süreç kullandığınız depolama cihazına göre değişir.
Böyle bekleyin, açılacaktır.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
ikinci fotoğraftaki ekrandan beri yaklaşık yarım saat olmuştur belirttiğim gibi stage 1’in %100 olmasını bekledim şu an da stage 2’inin dolmasını bekliyorum sanırım anladığım kadarıyla
Evet 30 dakika olmuş, sağ tarafta gözüküyor. Araştırdığım kadarıyla dediğim gibiymiş. Bozulan dosyaları onarıyor. Biraz uzun sürer, hard disk kullanıyorsunuz sanırım.

ConquerorXIV

80+ Gold
Arkadaşlar laptopumu açtığımda samsung yüklenme logosunda uzun süre kalmıştı ardından mouse tıklamam ile sanırım ilk fotoğraftaki ekran geldi hiç bişey yapmadan bekleyince ikinci fotoğraftaki ekran geldi. Stage’in %100 olmasını bekledim şimdi de stage 2 nin dolmasını bekliyorum sanırım.. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.. Bekledikten sonra 3. fotoğraftaki ekran geldi ve laptop kapandı
hdd yüklü windows kullanılmaz sürekli sorun yaşarsın, tavsiyem sata3 240gb bir ssd alıp dosyalarınızı ona aktarmak ve windows'u kurmak

elyidas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Nida
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet 30 dakika olmuş, sağ tarafta gözüküyor. Araştırdığım kadarıyla dediğim gibiymiş. Bozulan dosyaları onarıyor. Biraz uzun sürer, hard disk kullanıyorsunuz sanırım.
hard disk konusunda teknik durumunda pek bir bilgim yok maalesef.. konuyla ilgili güncelleme yaptım bu arada aşama değişikliği oldu
Laptop galiba biraz eski. HDD varsa içerisinde son dönemlerini yaşıyor olabilir. Bu süreç kullandığınız depolama cihazına göre değişir.
Böyle bekleyin, açılacaktır.
teşekkür ederim.. açıklamaya düzenleme ekledim bu arada bu aşamada ne yapmalıyım acaba?

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
hard disk konusunda teknik durumunda pek bir bilgim yok maalesef.. konuyla ilgili güncelleme yaptım bu arada aşama değişikliği oldu

teşekkür ederim.. açıklamaya düzenleme ekledim bu arada bu aşamada ne yapmalıyım acaba?
Tamamlanmış, büyük ihtimalle normal başlayacaktır, beklemeniz yeterli :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,941
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom