Neler Yeni

laptop görüntü gelmiyor

ugkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ugur
Bilgisayarı şarj aleti takılı bir şekilde açıyorum görüntü gelmiyor fakat şarj aletini çıkarıp sadece batarayasıyla çalıştırdığımda görüntü geliyor fakat şarj tutmadığı icin açılış ekranında geri kapanıyor.Şarj aletinde sorun var diye başka bir şarj aleti taktım fakat sorun aynı ne yapabilirim ?

halitxct

80+ Silver
Bilgisayarı şarj aleti takılı bir şekilde açıyorum görüntü gelmiyor fakat şarj aletini çıkarıp sadece batarayasıyla çalıştırdığımda görüntü geliyor fakat şarj tutmadığı icin açılış ekranında geri kapanıyor.Şarj aletinde sorun var diye başka bir şarj aleti taktım fakat sorun aynı ne yapabilirim ?
Şarz girişinde sorun vardır büyük ihtimal

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Han
bataryadan veya kasadan kaynaklanıyor olabılır ne zamandır kullanıyorsunuz hocam en son ne zaman degıstınız batarya?

ugkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ugur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bataryadan veya kasadan kaynaklanıyor olabılır ne zamandır kullanıyorsunuz hocam en son ne zaman degıstınız batarya?
ürünün 2.sahibiyim bilemiyorum bilgisayarı 2-3 saat boyunca açık bırakıp tekrar başlattığımda açılıyor, şuanda açıldı mesela fakat kapatırsam görüntü gelmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,605
Üyeler
153,738
Son üye
Munther
Top Bottom