Neler Yeni

laptop harici ekran sorunu

omdo

80+
s.a arkadaşlar. asus rog strix laptop ı harici monitörle kullanıyorum.sorunum şu şekilde football manager oynuyorum hiçbir sıkıntı yok.atıyorum lol açıyorum oyuna girerken ekran kararıyor komple sinyal gidiyor.hdmi kablosunu çıkartıp tekrar takıyorum ekran geliyor sorunsuz oynuyorum.sök tak sök tak hdmi yuvasını bozacam.1 defa söküp takınca pcyi kapatana kadar bu sorunu tekrar yapmıyor.farklı bir gün yine aynı süreç devam ediyor.yüksek performans modu,güç ayarları, harici ekran kartıyla çalıştır vs tüm bu ayarları denedim düzelmiyor.en son switchli hdmi alıcam.şimdiden allah razı olsun :)

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,872
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Aleyküm selam, kabloyu değiştirmeyi denedin mi? kablo sorunlu olabilir.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,560
İsim
Kadir
Benzer bir sorunu yaşadım ama laptoptan değil bilgisayar kasasında yaşadım kabloyu değiştirince düzelmişti bir de oyunu tekrar kurmayı dene ekran kartı driverın güncel değil ise güncelle.

omdo

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benzer bir sorunu yaşadım ama laptoptan değil bilgisayar kasasında yaşadım kabloyu değiştirince düzelmişti bir de oyunu tekrar kurmayı dene ekran kartı driverın güncel değil ise güncelle.
god of war kurdum ondada aynı.şuan mesela deniyorum.laptop ın ekranı açınca ikisinede görüntü geliyor.laptop ekranını kapatınca ana ekranda gidiyor.ilginç.sök tak yapınca düzelecek ama

omdo

80+
uzun denemeler sonucunda farklı hdmi kablolar denedikten sonra bile aynı hatayı alıyordum.bugün tesadüf eseri ekran yenilemesinin sayısını değiştirdim öyle denedim ve bingo. 60 hertz e çekince sorun yok. 60 üstü aynı hatayı alıyorum.şimdi sorum şu acaba bendeki 2 hdmi kabloda dandik mi yeni daha kaliteli bir kablo alsam sorun düzelirmi? kablolardan biri xbox orjinal kablosu bu arada

kyagizzz

80+ Bronze
uzun denemeler sonucunda farklı hdmi kablolar denedikten sonra bile aynı hatayı alıyordum.bugün tesadüf eseri ekran yenilemesinin sayısını değiştirdim öyle denedim ve bingo. 60 hertz e çekince sorun yok. 60 üstü aynı hatayı alıyorum.şimdi sorum şu acaba bendeki 2 hdmi kabloda dandik mi yeni daha kaliteli bir kablo alsam sorun düzelirmi? kablolardan biri xbox orjinal kablosu bu arada
Kablo 60hz üstü desteklemiyor olabilir belki.

omdo

80+
sorunu yaşayan arkadaşlar olur diyr yazıyorum. type c/dp kablo alarak sorun çözüldü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,215
Üyeler
150,422
Son üye
W1nRR
Top Bottom