Neler Yeni

Laptop için HDD önerisi

Fadelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Doğukan Yazıcı
Bütçe
800
Geçenlerde buradan tavsiyelerle ram ve termal macun aldım, ikisi de çok işime yaradı bir sorun yaşamadım. Şimdi de 2.5" HDD alacağım HP Pavilion Gaming 15 laptopum için. Depolamayı oyunları içine atmak için ve bir kaç dosya depolamak için kullanacağım. Şu an laptopta 256 GB Samsung M2 SSD bulunuyor. Windowsu ve kullandığım programları yine buradan devam edeceğim fakat bazı oyunları hdd e atmak istiyorum. 500 GB veya 1TB yeterlidir. Sata girişi hakkında bilgim yok ama yuva 2.5" boyutunda onu biliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

Fadelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Doğukan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Ben bunu gördüm fakat biraz ucuz geldi açıkçası. Bir de sadece 1 adet yorum var, pek güvenemedim. Bilginiz var mıdır?
Fazla bilgim yok ancak 7200rpm hddde üzmez gibi. Amazonda da var aynısı 3-4 tane yorum var orda da 5 yıldız. Ayrıca WD de hdd/sdd işini iyi yapan bir firma üzeceğini sanmıyorum. Satıcı olarak ise n11 ile iade değişim vb yaparsın pişmanlık yaşayacağını sanmıyorum. Satıcı puanı da yüksek ve oldukça fazla olumlu yorumu var.

Fadelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Doğukan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fazla bilgim yok ancak 7200rpm hddde üzmez gibi. Amazonda da var aynısı 3-4 tane yorum var orda da 5 yıldız. Ayrıca WD de hdd/sdd işini iyi yapan bir firma üzeceğini sanmıyorum. Satıcı olarak ise n11 ile iade değişim vb yaparsın pişmanlık yaşayacağını sanmıyorum. Satıcı puanı da yüksek ve oldukça fazla olumlu yorumu var.
Tamamdır o zaman biraz daha bakayım, bunu alacak gibiyim. Teşekkürler.

Top Bottom