Neler Yeni

Öneri Laptop için yükseltici ayak önerir misiniz

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Anonim Ankh
Merhaba arkadaşlar laptop için soğutucu almayı düşünüyordum ama test videolarını izledim ve pek fazla etkisi olmadığını gördüm ,evde bulduğum legolarla laptopu yükselttiğimde ciddi anlamda soğutmaya etkisi olduğunu gördüm bu yüzden soğutucu yerine yükseltici ayak almaya karar verdim 15.6 inc laptop için uygun fiyatlı yükseltici önerilerinizi bekliyorum

ben şöyle bir şey buldum kullanan var mı acaba

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Samet Yeniköy
Merhaba arkadaşlar laptop için soğutucu almayı düşünüyordum ama test videolarını izledim ve pek fazla etkisi olmadığını gördüm ,evde bulduğum legolarla laptopu yükselttiğimde ciddi anlamda soğutmaya etkisi olduğunu gördüm bu yüzden soğutucu yerine yükseltici ayak almaya karar verdim 15.6 inc laptop için uygun fiyatlı yükseltici önerilerinizi bekliyorum

ben şöyle bir şey buldum kullanan var mı acaba
ben laptopun altına yuvarlak bi kutu vardı demir onu koydum fanın önü açık böyle bi alternatif bulabilirsin

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Anonim Ankh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kadar basit bir şeye para vermeye gerek yok, altına kitap koy.
altına kitap koyarsam o da hava alışını önlüyor sıcak hava da kitaba geliyor yani kısacası etkisi olmuyor
laptopun altı böyle
Adsız.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

ben laptopun altına yuvarlak bi kutu vardı demir onu koydum fanın önü açık böyle bi alternatif bulabilirsin
bende zaten idareten lego koyuyorum ama yanımda gezdirebileceğim sırıtmayacak bir şey arıyorum her yerde çıkartıp lego koyamam ki altına

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Samet Yeniköy
altına kitap koyarsam o da hava alışını önlüyor sıcak hava da kitaba geliyor yani kısacası etkisi olmuyor
laptopun altı böyleAlıntıyı görüntüle

bende zaten idareten lego koyuyorum ama yanımda gezdirebileceğim sırıtmayacak bir şey arıyorum her yerde çıkartıp lego koyamam ki altına
hehe senin lego benim paslı yuvarlak yamuk bi kutu heryere onu götürüyorum :)

Bilgisayar başında uzun saatler geçiriyorsan tavsiye ederim, dik oturmana yardımcı oluyor, diğer türlü boyun ağrıları çekebilirsin.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Anonim Ankh
hehe senin lego benim paslı yuvarlak yamuk bi kutu heryere onu götürüyorum :)
ama sadece onun içinde değil zaten lego koyunca çok sakat duruyor her an yıkılacakmış gibi o yüzden sağlam güven veren bişey arıyorum

Bilgisayar başında uzun saatler geçiriyorsan tavsiye ederim, dik oturmana yardımcı oluyor, diğer türlü boyun ağrıları çekebilirsin.
teşekkür ederim peki önerebileceğin bir ürün var mı

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Anonim Ankh

4 yıl kadar önce almıştım ancak fiyatı inanılmaz artmış, ben soğutma amaçlı değil yükseltme amaçlı kullanıyorum, çok daha ucuz modellerini arayarak bulabilirsin, işini görecektir.
teşekkür ederim ama bu kadar pahalı bir şey düşünmüyorum ayak alsam yeter bana
ucuz modelleri de laptopun havalandırmasına engel oluyor o yüzden ortası boş bir şey lazım

ReDanger

80+ Bronze
laptopun altı böyleAlıntıyı görüntüle

Çatal koy, hava akışını kesmez, sırıtmaz.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Anonim Ankh
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,909