Neler Yeni

Laptop işlemci sıcaklıgının 90 derece olması

Aligiray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Ali Giray Yener
Arkadaşlar yaklaşık bir ay once asus tuf gaming a15 aldım 3060 ve ryzen 7 işlemciye sahip valorantta işlemci 90 derece ve kullanım yuzde 30 civarında oluyor görüntü ayarlarından baktıgımda ise dahili ekranın amd radeon graphics'e baglı oldugunu söylüyor yardımcı olabilir misiniz?

Drained

80+
Arkadaşlar yaklaşık bir ay once asus tuf gaming a15 aldım 3060 ve ryzen 7 işlemciye sahip valorantta işlemci 90 derece ve kullanım yuzde 30 civarında oluyor görüntü ayarlarından baktıgımda ise dahili ekranın amd radeon graphics'e baglı oldugunu söylüyor yardımcı olabilir misiniz?
Agresif modu kapatman lazım onun da kodu vardı yarın etiketle detaylı anlatirim

Aligiray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Ali Giray Yener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
.
3:15 den başla aynıları yap ama win 10 olması lazım.
@HmzaY
1667030609025.png

merhaba rahatsiz ediyorum ama bende attributes kısmı cıkmıyor yardımcı olabilir misiniz acaba

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Oyunlarda bu kadar çıkıyorsa doğaldır fakat Turbo modu kapatılarak düşüyordu sıcaklıklar. @HmzaY yardımcı olur.

Aligiray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Ali Giray Yener
Son klasörü yanlış acmissiniz attığım fotodaki adresi her şeyiyle aynı girin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
evet yanlis acmısım duzelttim fakat tercihler sıfırlanıyor bugun tekrar agresif moda gecmisti ona yapılabilecek bir şey var mıdır yoksa her ayar degistiginde mudahale etmemiz mi gerekir

Drained

80+
evet yanlis acmısım duzelttim fakat tercihler sıfırlanıyor bugun tekrar agresif moda gecmisti ona yapılabilecek bir şey var mıdır yoksa her ayar degistiginde mudahale etmemiz mi gerekir
Güç kismindan duzenlediniz değil mi hangi modda kullandiginiza dikkat edin ben armoryden bütün modları ayrı ayrı agresif kapattım tekrar düzenleme gibi bir şey söz konusu degil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,841
Üyeler
142,035
Son üye
maskeli fedai1234
Top Bottom