Neler Yeni

Çözüldü✓ LAPTOP KULAKLIĞI GÖRMÜYOR

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf ÇAKIR
Arkadaşlar dün marketten bir kulaklık aldım ve eve gidip deneyim dedim fakat laptop bir türlü kulaklığı görmedi. Laptopta yeni yani bir sıkıntısı yok diye düşünüyorum. Fakat başka cihazlara telefonlara takınca sorunsuz çalışıyor...

Laptop modeli

Acer Nitro 5 AN515-58-524A​

Kulaklık ise GoSmart marka

Ben driver sorunu olabilir diye düşündüm ama tüm driverları kurduğumu düşünüyorum, sizlerinde bir fikri/desteği olursa çok sevinirim <3
Mesaj otomatik birleştirildi:

1711709457779714069386440314191.jpg

ÜRÜN BU

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Reşit Akalın
Aga önünde yazıyor ya. Sadece telefon tablet görüyor. Laptopla uyumlu değil

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf ÇAKIR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga önünde yazıyor ya. Sadece telefon tablet görüyor. Laptopla uyumlu değil
Kanka nasıl uyumlu değil işte yani Jack girişi olan her yere olması gerekmiyor mu?? mantıklı olan bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Reşit Akalın
Kanka nasıl uyumlu değil işte yani Jack girişi olan her yere olması gerekmiyor mu?? mantıklı olan bu
Öyle şey var mı kanka tabii ki uyumluluk önemli. Ona göre anakarta ekran kartı takınca hdmı kablosunu ekran kartına değilde ana karta bağlayalım. Anakarta bağlı değilmi görüntü versin o zaman

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf ÇAKIR
Öyle şey var mı kanka tabii ki uyumluluk önemli. Ona göre anakarta ekran kartı takınca hdmı kablosunu ekran kartına değilde ana karta bağlayalım. Anakarta bağlı değilmi görüntü versin o zaman
Haklısın agada yani bir düşündüm neden olmuyor diye driver sorunu vs. mi diye

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf ÇAKIR
Tamam sorunu kendim çözdüm, burayada yazıcam belki başka birisinin daha işine yarayabilir..

Aygıt Yöneticisi > Ses, video ve oyun denetleyicileri > Realtek(R) Audio sağ tık yapıp Cihazı kaldır dedim ve kaldırdım, bilgisayarı yeniden başlattım ve sorun çözüldü.

Top Bottom