Neler Yeni

Laptop Önerisi (15-20K)

Avolay

80+ Gold
Bu bütçede Monster almazdım. Monster saha çok f/p olmasıyla öne çıkan bir marka size premium hissettirmek gibi bir amacı yok.
Yine de bazı modelleri gerçekten hissettiriyor.
Modellere göz atıp öneriyorum bir tane :)

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bütçesi 15-20k olan biri Monster tercih etmemeli.

ASGTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abdüssamed
Bütçesi 15-20k olan biri Monster tercih etmemeli.
Görüşünüze saygı duyuyorum. Ve elbette malzeme kalitesi olarak monster'dan üstünleri var. Lütfen sizce tercih etmem gereken laptopu önerirseniz daha çok yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkür ederim.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Görüşünüze saygı duyuyorum. Ve elbette malzeme kalitesi olarak monster'dan üstünleri var. Lütfen sizce tercih etmem gereken laptopu önerirseniz daha çok yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkür ederim.
Laptoplardan çok anlamam o yüzden seni yanlış yönlendirmek istemiyorum özür dilerim.

Avolay

80+ Gold
Baktım modellere , Monster tercih edilebilir iyi iş çıkarmış ancak fan delikleri çok küçük.
https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v21-6/
Bu modeli soğutucuyla beraber alırsanız güzel güzel kullanırsınız.
Uyarılarımı yapayım Laptop geldiği gibi soğutucusuz ve soğutuculu 1 saat oynayın oynayacağınız oyunu süre boyunca Msı Afterburnerdan değerleri kontrol edin 85 üstü görmüyorsa idare eder.
Değerleri beğenmediyseniz bahane bulmadan sadece beğenmedim diyerek ilk 14 günde iade direkt edebilirsiniz.
1 ay sonra iade edeni de gördüm sorunsuz olduğu halde ama riske atmayın siz
2 Sene garantisi ve ömür boyu senede iki kez Expertiz , temizleme , termal macun yenileme hakkınız var. Monster'a kargolamanız yeterli.
Başka sorunuz var mı?

Son düzenleme:

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
Oyun için alıyorum. Masaüstü al demeyin lütfen. 17" tercihimdir. Şimdiden çok teşekkür ederim.
amaç sadece oyunsa yüksek kompanentli ve üst segment monster alınabilir. gaming gecesi'nden msi düşürebilirsiniz. ama bu fiyata monstor olonmoz diyip dandik işlemcili veya ekran kartlı farklı bi marka almayın pişman olursunuz fps anlamında

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
ASUS Tuf F15 240hz 15.6" Gaming Laptop Intel I7-11370h 16gb Ram Nvıdıa Geforce Rtx 3070 1tb Pcıe Ssd Fiyatı, Yorumları - Trendyol öneririm

Avolay

80+ Gold
ASUS Tuf F15 240hz 15.6" Gaming Laptop Intel I7-11370h 16gb Ram Nvıdıa Geforce Rtx 3070 1tb Pcıe Ssd Fiyatı, Yorumları - Trendyol öneririm
O laptopun işlemcisini bir tık fazla abartınız gibi test göremedim ama 370 serisi 11.nesilin 10. nesil 870 ya da 875ten iyi olacağını zannetmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,759
Üyeler
149,263
Son üye
AutoKill
Top Bottom