Neler Yeni

Laptop önerisi 30k bütçe

peyn1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe Canbolat
hocam gerçekten öyle hazırlığı bitirdim şimdi 1. sınıf başlıyor gaming laptop istiyorum 30k ya en iyi ne önerirsiniz
attığının Intel versiyonu var i7 12700h gerisi tamamen aynı. onu tercih etmeni öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Görkem
hocam gerçekten öyle hazırlığı bitirdim şimdi 1. sınıf başlıyor gaming laptop istiyorum 30k ya en iyi ne önerirsiniz
Olabildiğince monster excalibur Casper gigabyte gibi markalardan uzak durun laptop konusunda

(Gigabyte laptopdan bahsediyorum ekran kartından bahsetmiyorum ona laf yok)

Ksmbrrys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kasım Ebrar Aysu
Olabildiğince monster excalibur Casper gigabyte gibi markalardan uzak durun laptop konusunda

(Gigabyte laptopdan bahsediyorum ekran kartından bahsetmiyorum ona laf yok)
tamamdır hocam hp ile asus arasında kaldım max 30k çıkmazdayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Görkem
tamamdır hocam hp ile asus arasında kaldım max 30k çıkmazdayım
Ne için kullanıcaksınız oyun mu ofis mi yoksa sadece üniversite mi yoksa dizayn için mi oyun içinse ekran kartını yüksek tutun ancak işlemci de orta seviye olsun yoksa darboğaz yaşarsınız, dizayn için ikisininde yüksek olması lazım , ofis ve üni için ekran kartı ortalama işlemci yüksek

Ksmbrrys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kasım Ebrar Aysu
Ne için kullanıcaksınız oyun mu ofis mi yoksa sadece üniversite mi yoksa dizayn için mi oyun içinse ekran kartını yüksek tutun ancak işlemci de orta seviye olsun yoksa darboğaz yaşarsınız, dizayn için ikisininde yüksek olması lazım , ofis ve üni için ekran kartı ortalama işlemci yüksek
teşekkürler

Top Bottom