Neler Yeni

Yardım Laptop önerisi için biraz acil yardım.

Wraadern

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
hocam yukardami asus 12k olmuş o asus 16 gb ram bu ise 8 gb ikisini karsilastirdiginizda f/p olarak hangisini onerirsiniz.Bir de burada önemli bir sorum var MSİ deki İris islemci mi ariyoeum ama bulamiyorum bu soruya cevap.
Attığım linkteki bilgisayar i5 1155g7 serisinin iris xe işlemcisine sahiptir hocam buradan bakabilirsiniz

ASUS ben önermiyorum hocam MSİ bu işi çığırından çıkartmış bir firma ve güvenebileceğim tek firma ASUS bilgisayarlara benim pek sıcak bakan yanım yok ne yazık ki ürünü çok detaylı incelediğimde hem tasarımsal hemde donanımsal olarak sevemedim tek artısı 8gb ram fazladan var ama eğer sizin için sorun oluşturmaz ise MSİ laptopa RAM takabilirsiniz 1 tane 8'lik daha, benim tavsiyem MSİ dan yanadır

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,339
İsim
Berkay BABUCCU
Attığım linkteki bilgisayar i5 1155g7 serisinin iris xe işlemcisine sahiptir hocam buradan bakabilirsiniz

ASUS ben önermiyorum hocam MSİ bu işi çığırından çıkartmış bir firma ve güvenebileceğim tek firma ASUS bilgisayarlara benim pek sıcak bakan yanım yok ne yazık ki ürünü çok detaylı incelediğimde hem tasarımsal hemde donanımsal olarak sevemedim tek artısı 8gb ram fazladan var ama eğer sizin için sorun oluşturmaz ise MSİ laptopa RAM takabilirsiniz 1 tane 8'lik daha, benim tavsiyem MSİ dan yanadır
Hocam tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın.

bu laptop ile MSI karşılaştırırsanız ne düşünceye varırsınız ?.Ürünü 2.el uyguna buldum da yaşadığım yerde.Ram frekansları 2666mhz diyor lakin kullanıcı 3600 diyor doğruluğu hakkında bilgi sahibi de değilim açıkcası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,038
Üyeler
140,751
Son üye
Oredarhyme
Top Bottom